Звільненого з полону російських гібридних сил арештували у Києві
Події

Звільненого з полону російських гібридних сил арештували у Києві

Всі блоги
Сергій Зінченко
активний

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

1429

0


Олександра Садовського, якого звільнили з полону російських гібридних сил під час обміну 16 квітня, Шевченківський суд Києва відправив у СІЗО. Про це розповідають Ґрати.

 

Садовського звинувачують в організованому груповому (частина 3 статті 28 Кримінального кодексу) шахрайстві в особливо великому розмірі (частина 4 статті 190), несанкціоноване втручання в роботу комп'ютерів, автоматизованих систем, комп'ютерних мереж або мереж електрозв'язку (частина 1 і 2 статті 361).

 

У березні 2018 року Садовського оголосили в розшук, а в день обміну, 16 квітня, слідчий суддя Шевченківського райсуду дав дозвіл на його затримання. Після обміну він перебував на обсервації в зв'язку з карантинними заходами через поширення коронавирусної інфекції, а о третій годині ранку 30 квітня Садовського затримали.

 

За даними «Медійної ініціативи за права людини», Садовський працював охоронцем пунктів обміну валют. Один з них 22 квітня 2014 року пограбували, при цьому загинула жінка-оператор. Розслідування почали, коли Донецьк був ще під контролем України - Садовського підозрювали у вбивстві, - але судили вже після того, як частина Донецької області перейшла під контроль проросійських бойовиків. Суд, підконтрольний окупаційній адміністрації Донецька, "засудив" його "до довічного ув'язнення". Родичі Садовського намагалися внести його прізвище до списків на обмін з 2018 року. У в'язниці на окупованих територіях він перебував шість років - з кінця травня 2014 року, і перед обміном був "помилуваний".

Сергій Зінченко
активний

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

1429

0