Зеленський притягнув до відповідальності Тимошенко
Політика

Зеленський притягнув до відповідальності Тимошенко

Всі блоги
Андрій Романюк

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

361

0


Заступника керівника Офісу Президента України Кирила Тимошенко притягнуто до дисциплінарної відповідальності та оголошено догану. Про це йдеться в Указі №699, що опубліковано на офіційній сторінці інтернет-представництва Президента України.

 

 

Офіційна причина - неналежне виконання службових повноважень в ходіьпідготовки візиту Президента України Володимира Зеленського до міста Дніпро.

 

Однак це не перший раз, коли Кирило Тимошенко підставляє Президента. Всьому світу та українцям запам‘ятався скандал із назвою столиці Канади, якою, на думку Тимошенка, завжди було місто Торонто замість Оттави.

 

Тимошенко неодноразово відзначався та був помічений у саботажі роботи Офісу Президента. Саме Тимошенко, який відповідає за зв'язки з громадськістю та джерелами масової інформації, був джерелом витоку документів щодо "відставки Андрія Богдана".

 

 

Про це повідомляло видання theБабель.

 

 

Також Кирила Тимошенко було помічено в роботі на штаб головного конкурента Володимира Зеленського політичної сили «Європейська Солідарність» Петра Порошенко. Під час виборчих перегонів компанія "GoodMedia", що належить Кирилу Тимошенко, була організатором форуму "Відкритий діалог". 

 

 

 

Ще один скандал, джерелом якого був саме Кирило Тимошенко - ілюзія роботи Володимира Зеленського на колишніх регіоналів. Мова про випадок, коли написаний Тимошенком текст виступу для гаранта слово до слова повторював раніше поширений Андрієм Портновим  пост. Деталі цього скандалу доступні за посиланням.

 

 

Разом із Кирилом Тимошенко Указом Президента до дисциплінарної відповідальності притягнуто й Першого заступника керівника Офісу Президента Сергія Трофімова.

Андрій Романюк

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

361

0