Запуск 5G відкладено
Політика

Запуск 5G відкладено

Всі блоги
Андрій Романюк

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

274

0


Віце-прем'єр-міністр, міністр з питань цифрової трансформації Михайло Федорів під час виступу на форумі YES розповів про найближчі плани щодо стратегії розвитку мереж мобільного зв'язку та доступу до глобальної мережі Інтернет.

 

До 2023 року вся територія України матиме покриття мобільним зв'язком третього (3G) та четвертого (4G) поколінь. Також до 2023 року планується забезпечення широкополосного доступу до мережі Інтернет всіх населених пунктів країни.

 

Щодо впровадження та розвитку мережі мобільного зв'язку п'ятого (5G) покоління, Михайло Федорів наголосив на першочерговій необхідності забезпечення спочатку звичайного (провідного) доступу до мережі 100% об'єктів соціальної інфраструктури та 100% населенних пунктів, а лише після цього повернуться до розгляду питання стосовно 5G.

 

Також міністр з питань цифрової трансформації наголосив на необхідності запровадження регулювання діяльності інтернет-провайдерів на загальному законодавчому рівні із закріпленням мінімального показника швидкості доступу до глобальної мережі.

Андрій Романюк

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

274

0