Заходи карантину можуть посилитись (Аваков)
Політика

Заходи карантину можуть посилитись (Аваков)

Всі блоги
Олександр Квашук
журналіст

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

3040

0


Коронавірус виявився великим випробуванням для людства, проте декотрі політики та ЗМІ із пандемію використовують для самопіару. В Європі з кожним днем число жертв коронавірусу зростає, проте, як свідчить практика КНР коронавірус можна побороти.

 

Арсен Аваков опублікував наступне звернення

 

 

Коронавірус. Прошу Вас.

Не треба жартувати або кричати, використовувати цю тему для політики.

Все досить серйозно – треба діяти. Зібрано і рішуче – не відволікаючись на дурниці.

Будемо діяти швидко, чітко і рішуче – скоротимо смертність від впливу вірусу в десятки разів!

Президент і уряд прийняло кілька різких обмежувальних заходів. Ми зробили це вчасно і правильно. Не пізно і не рано. Можливо, навіть трохи страхуючись. Так треба, і, ймовірно, незабаром заходи обмежень будуть ще жорсткішими.

Ми дивимося, як розгортається атака вірусу в Китаї, Італії, Іспанії та інших країнах.. – ми, на щастя, одні з останніх на шляху поширення вірусу – тому маємо можливість діяти на випередження. З урахуванням досвіду і помилок інших країн.

Завдання – якомога більше сповільнити поширення вірусу в Україні, мінімізувати джерела вірусного ураження, кваліфіковано лікувати уражених громадян...

Потрібно дати можливість населенню і системі охорони здоров'я відпрацьовувати якісно виникають випадки ураження вірусом.

Зараз цим варто займатися всім і кожному – від старшого в сім'ї – до головного в країні!

У найближчі дні лікарні та аптеки будуть насичені засобами захисту і - масками і антисептиками. Лікарні та мед установи – в першу чергу.

Це проблема – але, Україна заборонила експорт масок і засобів захисту в інші країни. Тут будемо егоїстами - спочатку забезпечимо себе.

Другий день прикордонники і поліція припиняють контрабандні спроби вивозити маски і респіратори українського виробництва за кордон ( о люди!). Дуже швидко будемо їх передавати для використання в Україні.

Запущена спеціальна процедура насичення аптек масками і знезаражувальними засобами. Виділені кошти резервного фонду.
(Для довідки - вчора в США введений режим надзвичайної ситуації – і навіть там, в найбагатшій країні світу, масок на місцях забезпечення для медиків і пацієнтів за їх джерелами – тільки 1%.. – 42 млн. , при необхідних близько 42 млрд.. тобто в разі пандемії не більше 2-х тижневого запасу тільки в лікарнях)
Урок, який потрібно дуже швидко вивчити і прийняти необхідні заходи.
Заходи прийняті. Займаємося. Спекулянтів будемо дуже жорстко карати.

ГОЛОВНИМ І НАЙВАЖЛИВІШИМ нашою зброєю в боротьбі з вірусом є усвідомлення кожною людиною - правил дій у такій ситуації і максимальна соціальна ізоляція в ці дні.
Не потрібно хизуватися і сміятися – це стосується кожного, не тільки вас – потрібно мінімізувати контакти серед людей і дотримуватися гігієни і, тоді, ми знизимо смертність від вірусу дуже серйозно.

При найменших симптомах і підозрі – потрібно самоізолюватися і зв'язатися з медиками по телефону. Пройти тестування.Дуже скоро тести не будуть проблемою - МОЗ зараз робить все можливе і тестування при алгоритмі контролю і симптомах буде доступно всім.

 Тільки 20% заражених людей вимагають госпіталізації, 80% уражених при інструкціях лікаря впораються з хворобою будинку (такий досвід інших країн)

 5% - вимагають реальної інтенсивної терапії.

 1% - вимагають терапії максимальної інтенсивності з підключенням ШВЛ, апаратів штучних нирок і серця.

 Ваша дисципліна при нездужанні або навіть ураженні вірусом - якщо у вас легка форма - врятує життя тим 5% і 1%, хто вимагає граничної уваги медиків.  Це дуже важливо!

 Ізоляція - це те, що кожному з нас просто зробити.  І це потрібно зробити.

 Вартість вашої дисципліни і ізоляції - дуже висока - це людські життя з людей що живуть поруч з нами і знаходяться в зоні ризику.
 Прошу кожного з Вас подбати про старших - нехай вони побудуть вдома, візьміть на себе їх побутові обов'язки поза домом.  Це врятує їх життя.
 На фото графік .. подивіться.  Переконайтеся самі, умовте старших! .. Спасибі!

 Медики будуть публікувати інструкції.  МВС (поліція, прикордонники, рятувальники і Нацгвардія) забезпечать допомогу, порядок і процедуру.

 Поборемо цей виклик долі - не сумнівайтеся!  Важливо кожному з вас берегти себе і ваших близьких.  І тут немає дрібниць.

 Залишайтеся оптимістами - прорвемося!

про це заявив на своїй сторінці у Фейсбук Арсен Аваков

Олександр Квашук
журналіст

Читайте також!

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

3040

0