За допомогу Італії визнання війни в Україні внутрішнім конфліктом
Події

За допомогу Італії визнання війни в Україні внутрішнім конфліктом

Всі блоги
Олександр Квашук
журналіст

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

3773

0


Кремль як завжди послідовний. Не встигли політики РФ та Італії домовитись про гумконвой, як російські ЗМІ вибухнули гучними заявами такими як «Росія незаконно отримала санкції ЄС», «Росія не винна в збиті рейсу МН-17», «Італія підтверджує відсутність Російських військ на Донбасі.»

 

Дійсно, Росія – країна рятівник, яка допомагає Італії, в якій щодня 4-5 тисяч нових випадків захворювання на коронавірус, відправляючи 100 медиків. В даному випадку Росія не тільки цинічна а й дуже жадібна. Якщо в РФ дійсно лише 300 випадків коронавірусу та він не поширюється (7-10 випадків за день – контрольоване поширення) то чому ж не направити тисячу медиків, апарати ШВЛ, - дійсно рятувати життя?

 

А навіщо, Росія і так свою справу зробила, фото та відео відзняла, інформаційну хвилю запустила. Мало хто замислюється над тим, але Росія готує Італію до виходу з ЄС, вона активно спонсорує політичні партії Італії, зокрема «Лігу Півночі» - керівник Матео Сальвіні (за що відкрито кримінальне провадження).

 

Іншою, не менш важливою метою гумконвою є зняття санкцій за війну з Україною. Росія вже відкрила свої кордони для продовольства з ЄС, на Росію насувається продовольча криза, тому їй потрібне термінове зняття санкцій.

 

Найголовніше – це  показати своєму народу, що Росія – єдина країна, яка не допустила поширення коронавірусу  в середині країни, спасла «русскоязичне населення» (заяви щодо спасіння росіян із охопленої коронавірусом України тощо) та допомагає країнам Європи попри те, що вони незаконно звинувачують Росію в усіх смертних гріхах.

Олександр Квашук
журналіст

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

3773

0