З Росії з любов’ю, або як РФ відправила хворого на коронавірус чоловіка лікуватись в ОРДЛО
Події

З Росії з любов’ю, або як РФ відправила хворого на коронавірус чоловіка лікуватись в ОРДЛО

Всі блоги
Олександр Квашук
журналіст

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

10803

0


 


Нещодавно стало відомо, що чоловіка, який після повернення в РФ із КНР захворів на коронавірус відправлено на лікування в ОРДЛО. Чоловік (прізвище якого не розголошують) був громадянином України, але після захоплення Росією частини Донбасу він отримав російське громадянство та переїхав проживати із ОРДЛО в РФ ще у 2014 році.

 

Незважаючи на це, влада РФ вирішила убезпечити своїх громадян та транспортувати хворого чоловіка в ОРДЛО.  

 

Ймовірним місцем дислокації в ОРДЛО хворого на коронавірус буде м.Торез. Таким чином Росія чітко дає зрозуміти кого вона вважає громадянами і які території буферною зоною.

 

З Росії з любов’ю, або як РФ відправила хворого на коронавірус чоловіка лікуватись в ОРДЛО Нещодавно стало відомо, що чоловіка, який після повернення в РФ із КНР захворів на коронавірус відправлено на лікування в ОРДЛО. Чоловік (прізвище якого не розголошують) був громадянином України, але після захоплення Росією частини Донбасу він отримав російське громадянство та переїхав проживати із ОРДЛО в РФ ще у 2014 році. Незважаючи на це, влада РФ вирішила убезпечити своїх громадян та транспортувати хворого чоловіка в ОРДЛО. Ймовірним місцем дислокації в ОРДЛО хворого на коронавірус буде м.Торез. Таким чином Росія чітко дає зрозуміти кого вона вважає громадянами і які території буферною зоною. Як повідомлялося, станом на ранок понеділка, 9 березня, кількість заражених коронавірусом COVID-19 у світі досягла 108,568 тис. осіб. Усього в світі налічується 3,813 випадків смерті від коронавірусу. Всього в світі вилікувалися понад 60 тис. людей.

 

Як повідомлялося, станом на ранок понеділка, 9 березня, кількість заражених коронавірусом COVID-19 у світі досягла 108,568 тис. осіб. Усього в світі налічується 3,813 випадків смерті від коронавірусу. Всього в світі вилікувалися понад 60 тис. людей. 
 

Олександр Квашук
журналіст

Читайте також!

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

10803

0