Юрій Луценко позакривав купу кримінальних проваджень, зокрема й по злочинному голосуванню 16 січня.
Політика

Юрій Луценко позакривав купу кримінальних проваджень, зокрема й по злочинному голосуванню 16 січня.

Всі блоги
Олександр Шевченко
master

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

442

0


Прочитав сьогодні в «Українській правді», що в останній день свого царства в ГПУ Юрій Луценко позакривав купу кримінальних проваджень, зокрема й по злочинному голосуванню 16 січня.

 


Забрав доступ до десятків кримінальних проваджень у слідчих Управління спец розслідувань та призначив Матіоса наглядати за роботою управління.


По справі «16 січня» я заявник! Ми в 2014 році провели колосальну роботу, зібрали висновки експертів, стенограми та відео засідання. Ми ще в заяві надали беззаперечні докази скоєння злочину Олійником та Калетником. Не може бути жодних сумнівів, що вони фальсифікували результати голосування, не говорячи вже про порушення всіх процедур. Немає складу злочину??? Калетник з Олійником можуть повертатись???
Скільки це коштувало?


Хочу побажати Юрію Віталієвичу горіти в пеклі! Це не люди, це тварюки без сумління й серця. Я буду надзвичайно радий, якщо вже нова влада відправить Луценка за грати. За злив справ Майдану, за знущання над пам’яттю всіх загиблих та честю всіх постраждалих і від Януковича, і від запоребрика. Віддати нагляд за справами Майдану Анатолію Матіосу, який в АП Януковича працював смотрящим за силовим блоком, а напередодні введення «АТО» проти Майдану повернувся в СБУ і керував вже звідти - це смачний плювок всіє гниллю своєї душі всім нам в обличчя.


Команда Володимира Зеленського вже прогнулася під Авакова.
Давайте ще й Матіоса залиште «допомагати» Рябошапці!
Вперед! Хороніть себе та надії своїх виборців! Аваков з Матіосом із вас швидко зроблять собі пунш. Просто бонусом до цього пуншу буде Україна на десерт. Точні те, що від неї залишиться...

Олександр Шевченко
master

Читайте також!

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

442

0