Юлія Кузьменко. Хто вона?
Події

Юлія Кузьменко. Хто вона?

Всі блоги
Сергій Зінченко
активний

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

2711

0


Юлія Кузьменко народилася 1979 року, українка. Працює у ДУ «НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ КАРДІОЛОГІЇ ТА КАРДІОХІРУРГІЇ» МОЗ УКРАЇНИ на посаді завідувача відділення рентгенангіографії та ендоваскулярної хірургії. Вона кандидат медичних наук, лікар-хірург серцево-судинний вищої кваліфікаційної категорії.

 

 

Рада волонтерів при Міністерстві оборони України характеризує її так: "З перших днів російської агресії в Криму та на сході України надавала волонтерську допомогу Збройним силам України та загонам добровольців, місцевому населенню Донецької та Луганської області на лінії зіткнення... Під час Революції Гідності була медиком-волонтером та надавала допомогу пораненим".

 

 

У 2014 році Юлія Кузьменко балотувалася до Київради за списком "Нової сили" (лідер – Юрій Збітнєв), яка зрештою у міський парламент не пройшла.

Як повідомляє Українська правда, Кузьменко виховує сина, з його батьком розлучена. Вона мешкає у Києві, а у соцмережах називала рідним містом Бахмут (Артемівськ) на Донеччині. Звідти ж родом її мати.

За інформацією слідства, упродовж чотирьох років, займаючись волонтерством, Кузьменко придбала будинок та елітне авто. Щоправда, поліція не уточнює, який офіційний дохід має лікарка і які статки у її батьків. 

За версією слідства, Юлія Кузьменко разом з Андрієм Антоненком замінувала автомобіль журналіста Павла Шеремета.

Сама Юлія Кузьменко заперечує свою провину. У суді вона сказала таке: "Шеремет. Я вперше про Шеремета почула у день, по-моєму, його вбивства. Я сиділа на роботі, відкрила facebook, прочитала, що вбили Шеремета. Я тоді ще полізла читати, хто це".

13 грудня Печерський районний суд Києва арештував Кузьменко до 8 лютого 2019 року.

Адвокат Владислав Добош заявив про намір подавати апеляцію.

Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року внаслідок вибуху автомобіля в центрі Києва.

 

 

 

 

Сергій Зінченко
активний

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

2711

0