«Європейська солідарність» звернулась до «Голоса та «Батьківщини»
Політика

«Європейська солідарність» звернулась до «Голоса та «Батьківщини»

Всі блоги
Андрій Романюк

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

14465

0


Політична партія колишнього президента Петра Порошенка "Європейська солідарність" має намір координувати свої дії та працювати разом із політичною силою Сороса-Вакарчука "Голос" та "Батьківщиною" Тимошенко.

 

Першим сигналом стала пропозиція про скоординоване розподілення посад в керівництві Верховної ради та її комітетах. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі повідомила Ірина Геращенко.

 

Україна пам'ятає як Вакарчук закликав голосувати за Петра Порошенко на виборах президента та нещодавню заяву пердставника його політичної сили про виключення можливості співпраці із "Слугою народу". Також Вакарчук є прихильником та політичним другом-партнером Петра Олексійовича ще з часів "Помаранчевої революції", тобто симпатизують та співпрацюють вони вже цілих 15 років. Тому зв'язка Вакарчук-Порошенко є ймовірною та, навіть у разі відмови, вони обов'язково продовжать свою співпрацю в таємному режимі аби тільки уникнути публічних звинувачень у свівпраці з колишнім режимом.

 

Щодо координації дій із "Батьківщиною", то тут все зрозуміло й без коментарів - як працювали в тандемі, так і будуть працювати.

Андрій Романюк

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

14465

0