Європейські країни готові визнати Крим російським і зняти санкції
Події

Європейські країни готові визнати Крим російським і зняти санкції

Всі блоги
Олександр Квашук
журналіст

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

6561

0


Західні країни готові визнати Крим російським і зняти санкції з РФ, але цьому перешкоджає Польща і США. Про це пише польський портал TVP Info.

 

Видання вказує, що з Франції та Німеччини все частіше лунають заклики змінити політику по відношенню до Москви і зняти санкції, однак в Європі цьому перешкоджає Польща.

 

 

«Не дивлячись на санкції, ЄС, Берлін і Париж лише продовжують зміцнювати економічне співробітництво з Москвою. Найбільш яскравим прикладом лобіювання Кремля Заходом може послужити будівництво газопроводу «Північний потік — 2», — пише автор матеріалу.

 

 

При цьому позиція Варшави залишається незмінною. Автор наводить заяву МЗС Польщі в річницю анексії Криму Росією, в якому вона і війна на Донбасі були названі «серйозним викликом для міжнародної безпеки».

 

 

Автор зазначає, що подібної позиції дотримуються США. На його думку, зміцнюються стосунки між Києвом і Вашингтоном допоможуть Україні «захистити себе від східного сусіда».

 

Франція та Німеччина неодноразово підігрували Росії в протистоянні з Україною. Скільки разів французькі делегації, хоча не офіційні відвідували Крим? Чому Німеччина лобіює добудування "Північного потоку". Країни ЄС як би виступають арбітами, але принагідно підсуджують в бік "приймаючої сторони".

 

Багато в чому винні ми самі - торгівля із Росією, не подання позовів в суди, недостатній тиск на Росію та інші країни щодо Добасу. Але в твких умовах Мінськ по троху перетворюється на фарс, а наша боротьба із Росією стріляння по горобцях.

 

Якщо нам країни гарантували непорушність кордонів за Будапештським меморандумом, так нехай дотримують слова, ми свою частину угоди виконали вже давно!

 

 

Олександр Квашук
журналіст

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

6561

0