Військовий прокурор Чумак проведе розслідування подій Іловайського котла
Політика

Військовий прокурор Чумак проведе розслідування подій Іловайського котла

Всі блоги
Андрій Романюк

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

550

0


Загибель українських військових в Іловайську наприкінці серпня 2014 року розслідуватимуть як кримінальний злочин, повідомив головний військовий прокурор України Віктор Чумак. 
 

Очільник головної військової прокуратури заявив, що Іловайська трагедія і все, що відбувалося в Іловайську тоді, буде розслідувано. "Політики можуть давати собі зразу оцінки – це зрада, це те чи інше. Прокурори не мають такого права. Кваліфікація того, що там відбулося, буде абсолютно відповідати кримінальному процесуальному законодавству України", - повідомив Віктор Чумак. 
 

Раніше головною військовою прокуратурою було оприлюднено звіт щодо досудового розслідування за фактом ведення Російською Федерацією агресивної війни проти України, що спричинило загибель людей та інші тяжкі наслідки з заголовком "Результати розслідування Іловайської трагедії".

 

"Головна військова прокуратура продовжує збір доказів та встановлення всіх осіб, причетних до розв’язання і ведення агресивної війни проти України, вчинення воєнних злочинів на території України, у тому числі віроломного вбивства українських військовослужбовців у районі м. Іловайськ, із тим щоб кожна особа, винна у вчиненні цих особливо тяжких злочинів проти основ територіальної цілісності України, миру та міжнародного правопорядку, була притягнута до кримінальної відповідальності та понесла заслужене покарання, яке визначать як українські суди, так і Міжнародний кримінальний суд", - раніше було зазначчено у звіті головної військової прокуратури.

Андрій Романюк

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

550

0