Війська в Москві. По всій РФ заборонено розміщати повідомлення про випадки захворювання на коронавірус.
Події

Війська в Москві. По всій РФ заборонено розміщати повідомлення про випадки захворювання на коронавірус.

Всі блоги
Олександр Квашук
журналіст

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

8574

0


В Москву 19 березня введено військову техніку та солдатів Таманської військової частини для забезпечення дотримання карантину. 

 

Згідно офіційної статистики за 18 березня в РФ захворіло 33 людини, 31 з яких в м.Москва. Проте, на думку експертів зазначена цифра занижена у сотні разів.

 

На даний момент в Росії офіційно 144 захворілих людини на коронавірус, проте, з 17 березня Мінздрав РФ перестав оприлюднювати статистику по регіонах. Після чого введено кримінальну відповідальність за "поширення фейків про випадки захворювання росіянами на коронавірус", разом з тим, з мережі видаляються будь-які повідомлення про захворювання на коронавірус, стан лікарень, забезпечення медперсоналу захисним обладнанням.

 

Тобто війна йде не із фейками, а із самими повідомленнями про захворювання на короавірус, яких тисячі.

 

Лише у трьох країнах світу задіяно війська задля дотримання умов карантину, де кількість захворілих на коронавірус в тисячі разів більша.

Китай - 80 894 - задіяні війська для дотримання карантину

Італія - ​​31 506 - задіяні війська для дотримання карантину

Франція - 7 730 - задіяні війська для дотримання карантину

Росія - 147 (москва - 33) - в Москву вводять війська для дотримання карантину ...

Можливо РФ перейняла досвід інших країн та запобігає поширенню недугу? На жаль ні, дійсна ситуація із захворюванням на короавірус в РФ замовчується. Про це ми зазначали раніше https://ridna.com.ua/show-article/chomu-zm-rozduvayut-nformatsyu-pro-koronavrus-v-ros-scho-tam-vdbuvatsya-naspravd-886/.

 

москва, коронавірус

 

Цей пост поширюють через офіційні групи Мінздраф РФ. Тобто на даний момент відомо лише про тих захворілих на коронавірус, яки ймовірно заразились до 6-7  березня. Коли ж через 2 тижні проявлятимуться симптоми у людей, які захворіли 15-18 березня - це вже будуть десятки тисяч, адже в РФ карантин введено лише 17 березня після обіду, 18 вересня люди масово скуплялися в продуктових магазинах.

 

Олександр Квашук
журналіст

Читайте також!

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

8574

0