"Війна не цікавить бюрократію" - снайпер ООС
Події

"Війна не цікавить бюрократію" - снайпер ООС

Всі блоги
Сергій Зінченко
активний

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

1220

0


Юрій Бутусов, головний редактор сайту Цензор.нет, навів монолог снайпера ООС. Пропонуємо вам його без змін у стилістиці автора:

 

"В мою підготовку та підготовку нашого підрозділу держава вклала дуже великі кошти. Різноманітні курси, багаторічні навчання, обмін досвідом, іноземні інструктори - все це я і мої товариші проходили, щоб бути кращими, щоб стати професіоналами, щоб держава могла спиратися на нас під час буд-яких завдань, щоб ми могли надавати підтримку іншим, менш тренованим підрозділам. І головне - щоб ми професійно захищали нашу країну, знищували ворога максимально ефективно та з мінімальними втратами.

І ось нарешті нашу снайперську групу відправили в зону ООС. Ми читаємо, як снайпери противника діють на різних ділянках фронту, як гинуть наші бійці, отримують поранення. Але вже тривалий час нам не дають жодного бойового завдання. Нас змушують сидіти на базі бо нема на нас бойового розпорядження. Хоча в бригадах на передовій снайперів нашого рівня - одиниці, в найкращому випадку. Ми потрібні на фронті, і для нашого застосування народ України витратив великі кошти, відірвав від себе, від пенсіонерів, від нагальних потреб. Кожного дня на передовій несуть службу в великій кількості майже не підготовлені заробітчани, які не мотивовані, не навчені, погано озброєні. Вони несуть втрати та ризикують собою. В той час як в тилу тримають велику кількість гарно підготовлених спецпризначенців, яким треба молитися, щоб нарешті про них згадали та дали робити те, заради чого держава витрачала великі кошти. Хіба це державницький підхід? Хіба це повага до платників податків? Хіба це професійно з боку військових керівників?

Бачу, що війна за незалежність України залишається окремою справою патріотів, та мало цікавить державну бюрократію, яка живе своїим життям".

Сергій Зінченко
активний

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

1220

0