Вищий антикорупційний суд розглядатиме справу Єфремова
Політика

Вищий антикорупційний суд розглядатиме справу Єфремова

Всі блоги
Андрій Романюк

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

232

0


Вищий антикорупційний суд розглядатиме справу Єфремова. Про це повідомляється на офіційній сторінці ВАКС в мережі Facebook.

 

"Завтра, 24 вересня о 10.00 у приміщенні Вищого антикорупційного суду відбудеться відкрите підготовче судове засідання у кримінальному провадженні, обвинуваченими у якому є ексголова фракції та екснардеп від «Партії Регіонів», а також колишній народний обранець від Компартії України. 

 

Ексголову фракції «Партії Регіонів» обвинувачують у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364 ККУ - зловживання владою або службовим становищем, якщо воно спричинило тяжкі наслідки, ч.5 ст. 27 ККУ – співучасть у злочині (пособництво), а також - ч. 2 ст. 366 ККУ - службове підроблення, якщо воно спричинило тяжкі наслідки (підроблення офіційних документів). 

 

Співучасників кримінального провадження – екснардепів від «Партії Регіонів» та Компартії України – обвинувачують у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364 та ч. 2 ст. 366 ККУ.

 

Засідання відбудеться за адресою: просп. Перемоги, 41.

 

Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду."

Андрій Романюк

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

232

0