Вибори без вибору. 6 років тому в АРК пройшов псевдореферендум за приєднання до РФ
Події

Вибори без вибору. 6 років тому в АРК пройшов псевдореферендум за приєднання до РФ

Всі блоги
Олександр Квашук
журналіст

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

4436

0


16 березня 2014 року в Криму відбувся псевдореферендум під дулами автоматів за приєднання до Росії. Вказаний «референдум» проходив без міжнародних спостерігачів, за участі російських військ та танків. Громадян України, які проживали на території АРК та виступали проти приєднання до Росії арештовували та репресували

 

 

Псевдореферендум був проведений за допомогою російських військ та російських козачих загонів. За свідченням учасника подій Ігоря Гіркіна, депутатів Верховної ради Криму приймати рішення для входження півострова до складу Росії примушували «ополченці» за підтримки БТР російської морської піхоти. Правоохоронні органи Криму і підрозділи Збройних сил України, розташовані на півострові, не сприяли приєднанню до Росії.

псевдореферендум

 

За оголошеними організаторами результатами референдуму, за приєднання до Росії у Криму (крім Севастополя) буцімто проголосувало 96,77 % учасників голосування, у Севастополі — 95,6 %. На сайті ради при президентові Росії з питань розвитку громадянського суспільства та прав людини на короткий час з'явилася інформація, що у референдумі брало участь не більше 30 %, з яких близько 50 % висловилося за приєднання до Російської Федерації, дані про 30-40 процентну явку оприлюднив і Меджліс кримськотатарського народу [Вікіпедія]

 

 

96,77% настільки нереальна цифра, яка повністю показувала безглуздість ситуації та відкриту брехню РФ. Кримські татари бойкотували псевдореферендум та його бойкотувала більша частина українців. Навіть концерти, які влаштовувала РФ не назбирували повні майданчики, як правило – сім'ї військовослужбовців РФ та ностальгісти за СРСР, які вірили, що повернеться гречка за 2.20р.

псевдореферендум

Якби хоча б третина населення Криму підтримувала його анекцію, - перехід до РФ пройшов би без «зелених чоловічків» та застосування сили. Партія Аксьонова, яка виступала за приєднання до РФ отримал аж 3 депутати в парламенті АРК (зі 100) – ось реальна підтримка хворої уяви Путіна!

 

 

16 березня Росія вкотре перейшла межу з правової точки зору та з точки зору моралі, тоді ще ми не знали, що АРК – це був лише початок хворої уяви російських реваншисті, які як і «бабушки» в Криму живуть імперією.

 

 

Сьогодні точаться дискусії щодо подачі в АРК водопостачання, при чому та частина населення України, яка не бачить російських військ на Донбасі, яка вважає, що російську мову в Україні утискають виступає за відновлення водопостачання. Хотілося б нагадати цим людям, що в Україні йде війна, війна з Росією, Крим – це окупована територія України. Свого часу СРСР (який так люблять ставити в приклад депутати та електорат ОПЗЖ) під час здачі територій окупанту підривав мости, ГЕС-и, заводи, винищував ВРХ – вчиняв усі дії, щоб максимально ускладнити проживання на окупованих територіях, незважаючи на те що на них проживали «гражданє СРСР». Але це ще не всі заходи, які вчиняв СРСР. Більш широко діяльність СРСР із повернення окупованих територій розписано у статті «Корюківська трагедія».

псевдореферендум

 


Ми не закликаємо українські війська, як колись радянські партизани вчиняти диверсії та залишати мирне населення на розстріли, але відімкнути постачання електроенергії та недопустити водопостачання, завезення продовольства – це в наших силах. В умовах економічної кризи, спричиненої нафтовою війною та коронвірусом Росія не буде дбати про псевдореспубліки, як і не дбала досі. Без ресурсів, які Україна не припиняла постачати Крим та окуповані частини Донбасу вже давно б перестали бути цікавими Росії.

 

псевдореферендум

Крим – це Україна. Історична справедливість відновиться і настане час, коли ми житимемо без війни та російських блазнів.

Олександр Квашук
журналіст

Читайте також!

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

4436

0