В Італії медсестра звернулася до людей  із проханням цінувати працю медиків. В середньому 3 000 грн отримує медсестра в Україні!
Політика

В Італії медсестра звернулася до людей із проханням цінувати працю медиків. В середньому 3 000 грн отримує медсестра в Україні!

Всі блоги
Олександр Шевченко
master

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

21397

0


В Італії медсестра звернулася до людей  із проханням цінувати працю медиків. В середньому 3 000 грн отримує медсестра в Україні!

 

23-річна медсестра Алессія Бонарі з лікарні Мілана, яка постійно перебуває з зараженими коронавірусом COVID-19 пацієнтами, захопила мережу потужним постом.

 

На сторінці в Instagram вона показала своє обличчя з синцями після багатогодинної роботи в захисній медичній масці і звернулася до фоловерів із проханням цінувати працю медиків.

 

Дівчина зізналася, що дуже втомилася фізично і психологічно. Вона боїться повертатися в лікарню, але, як і її колеги, пишається роботою, любить її і буде продовжувати доглядати за своїми пацієнтами. "Я боюся, тому що маска може погано прилягати до обличчя, або я випадково доторкнуся до себе брудними рукавичками. Чи лінзи щось пропустять в очі... Я фізично втомилася, тому що захисні засоби погані, в халаті я потію, а, одягнувшись, не можу ходити в туалет або пити протягом шести годин (щоб уникнути поширення коронавірусу. – ред.)", – написала Алессія.

Вона також закликала людей бути обережними, залишатися вдома і, таким чином, піклуватися про оточуючих, про тих, хто може постраждати від смертельно небезпечного вірусу. 

"Ми, молоді люди, не застраховані від коронавірусц, ми теж можемо захворіти. Але я не можу дозволити собі розкіш повернутися на карантин, я повинна йти на роботу і робити свою справу. Ви робіть свою, я прошу вас, будь ласка!"

 – зазначила дівчина.

 

В середньому медичні сестри отримують заробітну палату до 3-х тисяч гривень. Трошки більше - до 3,5 тис гривень отримують працівники закладів швидкої допомоги

 

 

Ти більшу частину свого робочого часу проводиш біля ліжка пацієнта, більше, ніж лікар. Ти ведеш контроль ліків, заправляєш і ставиш крапельниці, робиш ін'єкції, ти проводиш забір аналізів. Ти асестуєш при операціях, перев'язуєш рани і зупиняєш кровотечі. На тобі купа медичної документації. Ти повертаєш і піднімаєш пацієнтів, які інколи вдвічі важчі за тебе. Твоя професія поєднує професію і лікаря і санітарки і психолога. І за це все ти отримуєш аж 3500 гривень! Наші міністри скаржаться, що їм 40 тисяч в місяць мало. То беріть нашу зарплату - його крила. То чого вартий ангел без крил?!

 

 

Я медсестра!!! Працюю на 1.25,щоб просто вижити, а не жити. Держава не цінить медицину. З якоюсь не зрозумілої для мене причини- влада, забули про нас Медиків. Ми всі люди які мають мати гідну зарплату за нашу роботу. Нам не потрібно їхати за кордон щоб працювати, ми повинні працювати у своїй державі будь як Ніна!  Я дуже тішуся своєю професією, бо вважаю її своїм покликанням. Мені деколи здається, що я народилася для того щоб рятувати і допомаги людям. Я йшла до цього 3 років, неважко, але і легко мені не було.

Неважко, бо я завжди знала, що хочу працювати на допомогу людям, ділитись знаннями і досвідом, відчувала, що медичне середовище це моя стихія. Були труднощі і розчарування, був момент, коли я готова була все кинути - роки навчання,робота, написання і підготовки до конкурса Краша медсестра Львівщини, своїх керівників - все, і просто піти в іншу сферу, на високооплачувану роботу з нормальним графіком і без тягання талмудів медичного одягу додому і з нього... Але, хто знав, що це тільки слабинка, яку кожній людині можна пробачити, бо вона не досконала істота. І це минуло... і тепер я знаю. Для мене робота - це щастя і чим її більше, тим комфортніше я себе почуваю. Робота медсестри для мене-це постійний рух, безліч допомог і підтримка людям, постійне бажання робити більше і більше...а головне-бачити результат Так, зараз і завди усвідомлюю, що для мене це

 

 

 

 

Олександр Шевченко
master

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

21397

0