В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ РВЕТЬСЯ ДО ВЛАДИ ВІКТОР СУГАК, ВІДОМИЙ ЯК «АГРОБАРОН-БЄСПРЄДЄЛЬЩИК»
Політика

В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ РВЕТЬСЯ ДО ВЛАДИ ВІКТОР СУГАК, ВІДОМИЙ ЯК «АГРОБАРОН-БЄСПРЄДЄЛЬЩИК»

Всі блоги
Олександр Шевченко
master

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

416

0


Місцевий охтирський нувориш, за яким тягнеться шлейф скандалів і «відмазаних» злочинів, має намір обзавестися статусом нардепа.

 

 

 

Вже на наступні вихідні відбудуться позачергові парламентські вибори. Небагато політичних сил і політиків підтримали рішення новообраного президента Володимира Зеленського, оскільки не всі вони зможуть знову переобратися, тоді як для інших ці вибори - реальний шанс пробитися у владу.

Одним з таких прикладів є одіозний екс-глава Охтирської районної організація Аграрної партії України Віктор Сугак, відомий в регіоні рейдер і "бєспрєдєльщик".

Відзначимо, що Сугак власник ФГ «Сугак В.В.», ПрАТ «САД», ПрАТ «Охтирський м'ясокомбінат», ТОВ «Кіріківське», ТОВ «Плодоросаднік».

За словами місцевих мешканців, за останні роки було, як мінімум, 4 випадки смертей на виробництві в його компаніях: одного трактор задавив, на іншого дах сховища впав і т.д.

«Сім'ям працівників, звичайно ж, нічого не компенсувалося. Їх просто звільняли заднім числом, щоб не платити », - розповідає на правах анонімності співрозмовник видання, який знав добре сім'ю одного із загиблих.

Більш того, як розповідають працівники Сугака, в минулому році він намагався згвалтувати дівчину-адміністратора одного зі своїх підприємств, однак вона чинила опір, навіть роздряпала йому обличчя і викликала поліцію. Про це багато хто знає в районі. Але...

«За бабло справу зам'яли, а дівчину залякали. Дивом, напевно, що не вбили або не відправили кудись », - розповідає очевидець.

Ще одна скандальна історія, пов'язана з Сугаком, ще більше ставить під сумнів силу букви закону в Україні. Так, в кінці березня в Сумській області дружина співробітника місцевої прокуратури, керуючи автомобілем Toyota, на смерть збила дівчину.

Під колеса автомобіля потрапила дівчина 1995 року народження і від отриманих травм вона загинула на місці.

Як виявилося, дівчина-водій автомобіля - дочка все того ж Віктора Сугака. Батьки загиблої дівчини вважають, що розслідування ДТП проводиться необ'єктивно, оскільки справу залишили в Охтирці, де батько дівчини-водія має великий вплив. Більш того, як стало відомо пізніше, винуватицю ДТП відразу ж відпустили і навіть не вилучили посвідчення водія.

Жителі Охтирського району небезпідставно побоюються, що такі, як Сугак, зможуть увірватися у владу та отримати ще більший вплив.

 

Олександр Шевченко
master

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

416

0