В Кремлі готуються транслювати по всіх каналах "Лебедине озеро" - кінець близько
Політика

В Кремлі готуються транслювати по всіх каналах "Лебедине озеро" - кінець близько

Всі блоги
Олександр Квашук
журналіст

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

4632

0


Пропоную відразу до головного — виділяються сили і засоби. У Москві за найскромнішими оцінками проживає майже 13 млн. осіб, що, для їх більш або менш ефективною «блокування» передбачає необхідність введення в столицю не менше 120 тисяч військовослужбовців. Так, є ще вже приїхали в столицю «кадирівці», але вони, у разі їх залучення до наведення «порядку» стануть тільки фактором додаткового роздратування для москвичів. Росгвардия? Так, можна залучити і їх, але і її сили не безмежні, а з урахуванням, що в регіонах поки і «собянинских» 19,5 тисяч рублів не пропонують, а самі жителі «на порядок біднішими, я б не ризикнув її знімати з «місць» — собі дорожче потім вийде «локальні конфлікти в регіонах «гасити». Так що залишається все-таки саме армія...

 

120 тисяч — це більш ніж 10% від її загальної чисельності навіть з урахуванням не завжди вміють добре говорити по-російськи бійців, різноманітних писарів, «спортивних рот» і генеральш Шойгу. Поблизу Москви такої кількості просто немає, так що на виходи з ситуації «оголяти фланги» або цілі округи навряд чи хто піде, тому головним завданням бачиться налякати москвичів, у тому числі діями «силовиків», для того, щоб вони сиділи по домівках і навіть не думали про протести. Таким чином сил і засобів» швидше вистачить тільки на блокування Кремля і «Садового кільця» і не більше того, а це, особливо з урахуванням того, що «силовики» просто не встигли «здійснити комплекс організаційно-підготовчих заходів» до режиму НС може призвести виключно до хаосу і, як наслідок, — нової спалаху епідемії.

 

Якщо дуже коротко — переддень банкрутства. «Діра» в бюджеті 3,5 трлн. рублів при цінах нафти $25 за барель про яку говорили ще тиждень тому вже не актуальна, російський Urals коштує $17 за барель, а її ще і практично ніхто не купує так, що «нові горизонти» дефіциту 5-6 трлн. рублів. Це так само ще не все, адже Саудівська Аравія вже везе нафту в Європу за $12,5, що як би ставить питання — грошей в РФ на довго не вистачить, як би пропаганда про запаси в 6-10 років не розповідала.

 

Тим більше, що замість переведення економіки країни на режим тотальної економії, що Путін продовжує «свої ігри», які власне і стали першопричиною насувається колапсу. У Сирії та Лівії — воює, правда Туреччина в обох місцях «ихтамнетов» в пух і прах рознесла, на Донбас конвой з озброєнням знову на тижні заїхав, ну і спецоперація «Італія — наш» так само коштує грошей, причому великих, не сумнівайтеся.

 

У той же час людям на боротьбу з COVID-19 виділяються «крихти», «звичайні» і «кредитні канікули.

 

Перші оплатять їх роботодавці, а другі, в існуючих умовах де-факто масових неплатежів по кредитах взагалі ні на що не впливають. «Допомога» Собяніна втратив роботу в Москві в 19,5 тис. рублів при вважається «нормальною» зарплаті в ній в 90 тисяч, так само багато про що говорить, а насувається криза в економіці РФ за багатьма оцінками, буде набагато жорсткіше, ніж в 1998 році, адже якийсь «вісник апокаліпсису» у вигляді курсу рубля з кожним днем все яскравіше проявляється і це — поки резерви Центробанку все ж ще є.

 

COVID-19? Ви про що взагалі, після боротьби за владу, розпилу залишилися в країні грошей, продовження воєн в Сирії та Україні, спецоперацій в Європі по зняттю санкцій та святкування 9 травня боротьба з ним навіть у п'ятірку основних не входить, адже це тліюча проблема, яка як раз країну може і «підірвати», оскільки її «рішення по-російськи» крім суто медичних аспектів передбачає введення жорстоких «поліцейських методів» зі значною жорсткістю їх застосування. Як у Чечні, наприклад, це коли людей без масок пластиковими палицями б'ють.

 

 

Режим НС


Скільки не говори про те, що даровані росіянам «канікули» призначені для боротьби з поширенням COVID-19 в РФ, все одно в це не віриться. Здається, що головна задача стояла дещо по-іншому: «замкнути росіян» по своїх домівках на тиждень для проведення остаточних підготовчих заходів по встановленню, причому надовго, якщо не назавжди, режиму: «поліцейську державу». Ні, поки не північнокорейська модель, але вже близько. Але росіяни в якості однієї з головних сил проповідують «авось» і замість того, щоб сидіти по домівках масово «рвонули» в Сочі або, хто бідніший, на шашлики, що змусило Кремль зробити «фальстарт» — вводити режим фактичної НС окремо по містах. Їх вже досить багато, цікаві список в інтернеті можуть подивитися, але російська влада мало цікавить, що відбувається за МКАДом, тому ключовим стало введення Собяніним карантину в Москві або, більш правильно сказати — де факто, судячи по жорсткості заходів режиму надзвичайного стану.

Олександр Квашук
журналіст

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

4632

0