В АРМА прогнозують обрати управителя Межигір’я до кінця року
Політика

В АРМА прогнозують обрати управителя Межигір’я до кінця року

Всі блоги
Олександр Шевченко
master

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

21687

0


В АРМА прогнозують обрати управителя Межигір’я до кінця року

 

Керівництво Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА), якому суд передав в управління Межигір’я, прогнозує обрання нового управителя комплексом до кінця 2020 року.

 

Про це в коментарі телеканалу «Україна 24» повідомив заступник голови АРМА Володимир Павленко.

 

«Межигір’я або конфіскують, або не конфіскують. Поки вироку суду немає, є арешт і передача майна в АРМА. І в цей проміжний етап за майно «Межигір’я» відповідає Агентство. У цьому році ми закінчимо всю юридичну казуїстику й оберемо законного управителя для цього об’єкту», - розповів Павленко.

 

Водночас міністр юстиції Денис Малюська заявив, що Межигір’я є неприбутковим активом, на якому майбутній управитель навряд заробить великі кошти. За його словами, продати комплекс наразі також неможливо, оскільки на нього накладено арешт у кримінальній справі проти Януковича та його оточення.

 

Малюська зазначив, що на даний момент функцію держави зі збереження Межигір’я виконує громадська організація, яка фактично керує маєтком з часів Революції Гідності.

 

У 2019 році АРМА кілька разів намагалося відібрати компанію-управителя Межигір’ям, однак громадські активісти щоразу вказували на сумнівну репутацію кандидатів, після чого конкурси були скасовані.

Олександр Шевченко
master

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

21687

0