Урочисте засідання нової Верховної ради
Політика

Урочисте засідання нової Верховної ради

Всі блоги
Андрій Романюк

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

665

0


 

Галина Янченко, народний депутат від "Слуги народу", повідомляє, що на урочисте засідання нової Верховної Ради 29 серпня буде запрошено видатних українців, вчених зокрема. Мова йде про моральних авторитетів для українського суспільства, серед яких президент Національної академії наук України Борис Патон та неназвані представники Національної академії наук.

 

До того ж на засідання запросять міжнародних партнерів, представників різних органів державної влади та близько 60 людей від іноземних делегацій. Усім гостям буде запропановано зайняти місце на балконах.

 

Одразу після завершення урочистого засідання відбудеться й перше робоче, на якому за словами Галини Янченко, планується ухвалення перших рішення нової Ради. 

 

Як відомо, 9 серпня відбулось перше засідання підготовчої групи Верховної ради IX скликання, яку очолив представник політичної сили, що зайняла перше місце на позачергових парламентських виборах, Дмитро Разумков. Його першим заступником було обрано Руслана Стефанчука, а секретарем - Ярослава Железняка від політичної партії "Голос". До моменту обрання голови Верховної ради, засідання проводимуться під головуванням Дмитра Разумкова.

Андрій Романюк

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

665

0