День Тиждень
Всі новини

5461

0

Національна збірна України з футболу провела третій поєдинок у відбірковому турнірі чемпіонату Європи-2020, в якому на 35-тисячній "Арені Львів" здобула упевнену перемогу над командою Сербії - 5:0.

Віктор Циганков у першому таймі зробив дубль протягом трьох хвилин (26, 28), Євген Коноплянка забив третій м'яч відразу після перерви (46), Роман Яремчук (59) і Коноплянка (75) довершили розгром сербів у Львові.

В іншому поєдинку відбіркової групи В збірна Литви у Вільнюсі у меншості зіграла внічию з командою Люксембургу - 1:1.

Наступний матч у кваліфікації Євро-2020 збірна України проведе 10 червня також у Львові. "Синьо-жовтим" протистоятимуть футболісти Люксембургу.

Турнірне становище: Україна - 7 очок (після 3-х ігор), Люксембург - 4 (3), Португалія - 2 (2), Сербія - 1 (2), Литва - 1 (2).