У США пропонують жорсткі антиросійські санкції
Політика

У США пропонують жорсткі антиросійські санкції

Всі блоги
Сергій Зінченко
активний

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

1598

0


У Конгресі США презентували доповідь "Посилення Америки та протистояння глобальним загрозам". Про це повідомляє Радіо Свобода.

Автори доповіді пропонують запровадити стратегію стримування щодо агресивних дій Росії.

Ця стратегія базується на санкціях проти нафтових та газових активів, на санкціях проти державного зовнішнього боргу Росії.

А ще пропонують визнати Росію країною-спонсором тероризму. Такий статус означає автоматичне накладення більших обмежень.

Аналітики зазначають, що Росія підтримує організації, які у США вважають терористичними: "Хезболлах", ХАМАС та Русское имперское движение.

Журналісти Радіо Свобода відзначають:

 

Один із запропонованих заходів - відключення Росії від міжнародної системи банківських транзакцій SWIFT. Пропонується внести російський Зовнішекономбанк і ряд інших фізичних і юридичних осіб до списку санкцій. Серед інших, згадані "керівники російської пропаганди" (без імен), а також люди, які просувають російські інтереси в інших країнах, такими названі український опозиційний політик Віктор Медведчук і грузинський олігарх Бідзіна Іванішвілі. Сказано також про необхідність посилення підтримки України і Грузії.

 

У Кремлі висловили сподівання, що такі плани так і лишаться на папері.

 

Сергій Зінченко
активний

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

1598

0