У Росії застрелився мільярдер
Події

У Росії застрелився мільярдер

Всі блоги
Сергій Зінченко
активний

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

2559

0


У ніч на 6 травня в Росії застрелився мільярдер Дмітрій Босов. Про це повідомляє РБК.

 

 

«За попередніми даними слідства 6 травня 2020 року тіло чоловіка з вогнепальним пораненням голови виявлено родичами на території домоволодіння в селі Усово. Поруч з тілом чоловіка лежав пістолет «Glock 19 gen 4», - повідомила РБК старший помічник керівника з питань взаємодії із засобами масової інформації ГСУ СК Росії по Московській області Ольга Врадій.
 

Один зі співрозмовників РБК, близьких до Босова, зауважив, що останнім часом «він був «на взводі». За його словами, у нього також були часті скандали в сім'ї. «З початку року він почав переводити всі активи на себе, звільняти співробітників, в травні це все ускладнилося, всі думали, він готує активи до продажу», - говорить він.

Але гроші, які раніше йому пропонували претенденти на «Сібантраціт», не покривали боргу компанії, стверджує співрозмовник.
 

Босов - найбільший акціонер і голова ради директорів групи «Аллтек», яка контролює компанію «Сібантраціт», світового лідера з видобутку та експорту антрациту і найбільшого в Росії виробника металургійного вугілля. Босов також був співвласником ще кількох вугільних компаній, включаючи «Східвугілля».

Журнал Forbes оцінив стан Босова в $ 1,1 млрд, в рейтингу російських мільярдерів від Forbes 2020 роки бізнесмен зайняв 86-е місце.

 

Сергій Зінченко
активний

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

2559

0