У Путіна рекордно низький рівень підтримки громадян
Політика

У Путіна рекордно низький рівень підтримки громадян

Всі блоги
Олександр Шевченко
master

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

568

0


Рівень довіри росіян до президента Владіміра Путіна наприкінці травня впав до 25 відсотків, тоді як у квітні свою підтримку президентові РФ висловлювали 28 відсотків опитаних. Такі висновки випливають із результатів опитування проведеного незалежним центром дослідження громадської думки, Аналітичним Центром Юрія Левади. Дані оприлюднили в суботу незалежні ЗМІ Росії.  Про це пише .polskieradio.pl

  
У ході опитування респонденти відповідали на питання, якому політику вони найбільше довіряють. Це було відкрите питання, в якому опитувані могли назвати 5-6 прізвищ.

І хоч Путін залишається політиком, прізвище якого респонденти називали найчастіше, та все-таки тільки 25% опитаних вказали, що довіряють президентові РФ. 14% опитаних назвали міністра оборони Сєрґєя Шойґу, 11% вказали прем’єр-міністра Міхаїла Мішустіна, а 10% довіряє лідеру Ліберально-демократичної партії Росії Владіміру Жиріновському.

Аж 33 відсотки тих, хто брав участь в опитуванні, не мали думки. 16 відсотків сказали, що нікому не довіряють. 

У листопаді 2017 року, коли Аналітичний Центр Юрія Левади вперше провів опитування з таким питанням, Путіна у відповіді згадували 59 відсотків респондентів. 

 
Тим часом зовсім інші показники підтримки російського президента надав у п'ятницю Всеросійський державний центр дослідження громадської думки.


Це опитування показує, що 68,9% росіян приймають діяльність глави держави. На відміну від опитування Центру Левади, соціологи поставили закрите запитання, яке звучало: "Чи взагалі ви приймаєте діяльність Володимира Путіна чи ні?".

 
Із закритими питаннями рівень підтримки російського президента зазвичай вищий, ніж на опитуваннях, де респонденти можуть назвати імена політиків, яким вони довіряють.

За даними Центру Юрія Левади, президент Росії користується найбільшою довірою серед пенсіонерів, жінок, яким за 55 років, керівників та директорів.

 
Дослідження проводилося 22-24 травня на репрезентативній вибірці з 1623 осіб. Похибка не перевищує 2,4 відсотка.

РАР/Л.І.

Олександр Шевченко
master

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

568

0