У Лівії вбили росіянина, який воював на Донбасі
Події

У Лівії вбили росіянина, який воював на Донбасі

Всі блоги
Сергій Зінченко
активний

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

1337

0


Про смерть 39-річного мешканця Санкт-Петербургу повідомила російська служба Радіо Свобода.

Повідомлення про смерть Володимира Скопінова опублікувала спільноста "Імперський легіон". Зокрема, стало відомо, що Скопінов - вже другий росіянин, який загинув у Лівії за останній час.

А 29 січня один з лідерів "Русского имперсокго движения" Вадім Васільєв написав: "Знал Володю Морпеха с первого дня, как он пришёл к нам с пополнением в Имперский Легион в канун Нового 2015 года. Он оборонял с Легионом Кумшатское, затем были бои за Круглик, Миус, штурм Дебальцево, ранение. Замечательный был боец и человек! И вот такая трагическая весть! Вечная память нашему товарищу! Он оборонял с Легионом Кумшатское, затем были бои за Круглик, Миус, штурм Дебальцево, ранение. Замечательный был боец и человек! И вот такая трагическая весть! Вечная память нашему товарищу!"

Росія офіційно не визнає участь своїх найманців в бойових діях в Лівії. 11 січня 2020 року президент Росії Володимир Путін, відповідаючи на питання про найманців "ПВК Вагнера" в цій країні, допустив, що там можуть бути присутні росіяни, але заявив, що "вони не представляють інтереси російської держави".

Сергій Зінченко
активний

Читайте також!

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

1337

0