У Литві заборонять телеканали російської мережі
Політика

У Литві заборонять телеканали російської мережі

Всі блоги
Сергій Зінченко
активний

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

868

0


У Литві заборонять російські телеканали групи RT. Про це повідомляє Європейська правда.

Лінас Лінкявічюс, міністр закордонних справ Литви, пояснив, що рекомендація Литовській комісії з радіо і телебачення буде надана після роз'яснення Єврокомісії про те, що економічні санкції поширюються не лише на осіб, але й на контрольовані ними підприємства.

 

"Ми говоримо про державне новинне агентство "Росія сьогодні", іншими словами, RT. Її генеральним директором є Дмитрій Кисельов, який знаходиться під санкціями, і за статутом цього підприємства, організації він насправді є одноосібним керівником, призначеним президентом Росії, він сам призначає чиновників, встановлює структуру, політику, керує економічними, фінансовими справами цієї організації ", - пояснив Лінас Лінкявічюс.

 

 

До цього Національна рада з електронних ЗМІ Латвії (NEPLP) вирішила заборонити трансляцію в країні семи телеканалів групи RT, яка раніше діяла під брендом Russia Today. 

"Отримані нами докази дуже серйозні, і ми закличемо регулятори всіх держав ЄС наслідувати наш приклад і заборонити RT на своїй території. Для таких програм немає місця ні в Латвії, ні в Євросоюзі", - зазначив голова NEPLP Івар Аболіньш.

Сергій Зінченко
активний

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

868

0