Тітушки для Медведчука
Події

Тітушки для Медведчука

Всі блоги
Андрій Романюк

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

44331

0


«Кремлівських Буратін замовляли?»

 

Як неназвані герої захистили право українців на чесні вибори та чому вільно розгулюють вулицями країни посібники Кремля

 

Як відомо, на Луганщині під час проведення  дострокових виборів до Верховної Ради України в містах Щастя та Сєвєродонецьку було посилено охорону виборчих дільниць. Причиною такого рішення став проведений аналіз отриманої оперативної інформації та інформації з окремих форумів та тематичних груп в соціальних мережах. Боротьба за кожен голос обіцяла бути запеклою та існувала доволі висока ймовірність того, що окремі кандидати потенційно можуть вдатися до застосування брудних технологій, спробувати зірвати процес підрахунку голосів шляхом організації масових заворушень за допомогою проплачених осіб.

 

 

Вибори відбулись. Однак за кадром опинилась одна важлива подія, що мала вирішальне значення, зруйнувала плани та змусила шукати інші технологічні шляхи викривлення результатів волевиявлення родичу Віктора Медведчука.

 

Повні автобуси проплачених кремлівських Буратін

 

За отриманою інформацією в ніч з 25 на 26 липня з метою вчинення тиску на членів виборчої комісії на 106 окрузі в Сєвєродонецьку та зриву процесу підрахунку голосів на 105 окрузі в місті Щастя, за матеріальну винагороду було залучено від 300 до 400 молодиків спортивної статури. Організовану колону автобусів з проплаченими тітушками було зупинено на одному з пропускних пунктів поблизу Сєвєродонецьку, що знаходиться під контролем українських військових.

 

Після огляду транспортних засобів, перевірки документів та вибіркового допиту присутніх стало зрозумілим, що найманців було зібрано з різних регіонів країни, а попередньо заявлена мета їх подорожі «екскурсія Сходом із відвідуванням місць уявної бойової слави» за всіма ознаками виявилась такою, що не відповідала дійсності.

 

Додому до тата Карло

 

Розуміючи серйозність ситуації, військовими було прийнято рішення про заборону подальшого просування колони. До українських віськових підійшов переговорник з числа найманців, який спочатку здійснив спробу вмовити словом, потім запропонував фінансову винагороду. Після отримання чергової відмови, молодяки почали погрожувати та за допомогою автобусів намагались здійснити блокування автомобільного шляху та блокпосту.

 

 

Реакція військовослужбовців ЗСУ була швидкою та рішучою. Одразу було оголошено тревогу на блокпосту, зайнято бойові позиції та попереджено про відкриття вогню з автоматичної зброї, тобто автоматів та кулеметів, на ураження у випадку недотримання законних вимог військовослужбовців. Так, діючи твердо та безкомпромісно, колону було розгорнуто та спрямовано у зворотному напрямку. 

 

Звідки «палено» для стількох Буратін?

 

Наразі вдалось з’ясувати, що групу тітушок планувалось залучити в інтересах окремих кандидатів з метою зриву підрахунку голосів шляхом вчинення тиску на членів ОВК під виглядом як небайдужих місцевих жителів, так і представників громадянського суспільства в особі кількох громадських організацій, назва яких встановлюється.

 

Одним зі спонсорів та кінцевих бенефіціарів виявився Сергій Медведчук, який балотувався по 105 округу в місті Щастя та є братом добре відомого українському суспільству як кум Путіна Віктора Медведчука.

 

 

Для того, щоб встановити особу виконавця, пішло трохи менше тижня часу. Їм виявився кандидат в народні депутати по 137 округу з Одеси Яків Осташ.

 

 

На власному окрузі, обклеївшись зображеннями, в яких легко впізнається державний герб, обгорнувшись в кольори Прапора України, навіть будівля штабу була з величезним тризубом на фасаді за розміром у два-три поверхи, Осташ декларував наміри збудувати нову українську державу на основі нового покоління патріотів, що сформує основу могутньої незалежної нації українців. Цей перевертень-колаборціоніст ніколи не втрачав шанс та при першій нагоді згадував про Росію як головного ворога України, про диктатора Путіна-окупанта, голосно супроводжуючи все це гаслом «Слава Україні!».

 

 

В той самий час, діючи в інтересах Кремля, не нехтує можливістю допомогти куму головного ворога країни провести до вищого законодавчого органу держави чергового кремлівського агента впливу - брата Віктора Медведчука Сергія Медведчука. Це той самий Осташ, який у 2018 році був одним з ключових учасників сепаратистського руху «Перший національний український конгрес», організатором якого виступив американець українського походження, колишній курсант Калінінградського вищого військово-морського училища Рустам Ташбаєв.

 

 

За цим фактом Службою безпеки України було порушено кримінальну справу та згодом частково припинено екстремістську діяльність терористичної організації. З матеріалів справи достовірно відомо, що «... за завданням російських спецслужб учасники об'єднання повинні були створити власні військові формування: «Українську повстанську армію» з дислокацією за кордоном і «Українську національну армію» з дислокацією в Україні». В рамках кримінального провадження СБУ задокументувала, що з ініціативи іноземних кураторів в період оголошення воєнного стану в Україні керівники повстанської армії налагодили збір інформації про місця дислокації і маршрути пересування підрозділів ЗСУ з метою здійснення диверсій і зриву мобілізації. У 2015 році співробітниками СБУ його було затримано за спробу організації Третього Майдану в місті Києві та видворено з України.

 

 

На жаль, до цього моменту про даний героїчний випадок військовослужбовців ЗСУ та невдалу спробу зриву виборів суспільству не було відомо. Лишається багато питань. Всі наявні матеріали будуть передані до правоохоронних органів з вимогою перевірки фактів та притягнення до кримінальної відповідальності винних у спробі зриву виборів осіб. Ми обов'язково слідкуватимемо за станом розгляду заяви та інформуватимемо про хід розслідування.

Андрій Романюк

Читайте також!

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

44331

0