Ціна на російську нафту впала до рівня 1999 року
Економіка

Ціна на російську нафту впала до рівня 1999 року

Олександр Квашук
журналіст

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

3162

0


Вартість сорту Urals для Північно-Західної Європи в кінці минулого тижня опустилася до $ 16,2 за барель на умовах поставки CIF (порт Роттердам).  Це найнижчий рівень з червня 1999 року, так дешеве російська нафта в цьому столітті ще не коштувала.

 

 

 Зниження цін пов'язане з інформацією про збільшення відвантажень з російських портів.  У квітні вони виростуть майже на 13% в порівнянні з березнем, так в Росії починається сезон ремонтів на нафтопереробних заводах, а угода ОПЕК +, яка обмежувала видобуток, припиняє існування.

 

 

 «Учасники ринку не виключають досить тривалого періоду збереження низьких цін на нафту через скорочення нафтопереробки.  Попит на багато нафтопродукти в світі різко скоротився внаслідок значного зниження світової економічної активності через пандемію коронавируса.  Закінчення терміну дії угоди ОПЕК + лише погіршило ситуацію », - повідомило агентство.

 

 

 

 Нагадаємо, ціни на світовому нафтовому ринку почали знижуватися в січні, після початку епідемії коронавируса і подальшим падінням попиту на паливо.  Обвал стався 9 березня після розвалу угоди ОПЕК і Росії.  Саудівська Аравія, а пізніше Ірак, Кувейт і ОАЕ також заявили, що готові продавати нафту зі знижками від світової ціни.  Детальніше читайте в матеріалі LB.ua «Росія капітулювала в нафтовій війні.  Саудівська Аравія і США цього не помітили ».

Олександр Квашук
журналіст

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

3162

0