"Це невелике непорозуміння".  Годунок
Політика

"Це невелике непорозуміння". Годунок

Всі блоги
Олександр Шевченко
master

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

812

0


"Це невелике непорозуміння". Каже Годунок про ситуацію, коли президент веде себе як хамло і гопник. 
Годунок вже не хоче судитися.

 

Вони ж зручніше стати в зручну позу перед сильними світу цього і викинути в смітник слова підтримки і обурень хамству на найвищому рівні. Про це повідомила Мар'яна П'єцух

 

" Президент розбереться в цій прикрій ситуації, в яку ми обидва втрапили, і відповідно зреагує і покаже, що ніякий я не бандит", - каже Годунок.

"Прикра ситуація", - каже Годунок.. Ні, Годунок, це не прикра ситуація, це срака, бо на чолі країни людина з гопницькими замашками і зневагою до раніше засуджених людей, незаслужено суджених, як ти сам кажеш.

 

По ходу, жаль, що Зеленському вчора паралельно не нагуглили ще про афери твої під прикриттям активізму за Ющенка. Щоб більше людей почуло.

 

Ну та й ладно. Каже, шо з того конфлікту скористають проросійські сили. Тому так.. А він же обіцяє "порвати за Україну", тому мусить стати в позу вічно молодого амбіційного політика, бо в такій позі легше пробиватися нагору.

Кажеш "непорозуміння невелике", так вас це обох і об'єднує. Ви два непорозуміння на своїх посадах, правда ВЕЛИКІ.

 

П.С. на "ти" з мого боку, напево, невиховано, але Годунку, походу, це норм. Як і,"чорт". Як і і коли тебе, цитуюучи ще одного словесного гуру Ганапольского з Прямого, "трахнули" и "отпетушили" в прямому ефірі.

Олександр Шевченко
master

Читайте також!

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

812

0