Трамп відхилив запрошення Путіна на парад до Дня перемоги, проте...
Політика

Трамп відхилив запрошення Путіна на парад до Дня перемоги, проте...

Всі блоги
Олександр Квашук
журналіст

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

2653

0


 

Дональд Трамп офіційно відхилив запрошення Путіна відвідати Парад перемоги 9 травня, але відправить свого радника.
Радник з національної безпеки США Роберт O'Браєн у травні приїде до Москви на святкування Дня Перемоги. Про це повідомив посол США у Росії Джон Салліван.

 

 

Зазначена позиція очільника держави викликала невдоволення в Сенаті а також серед населення США. Що це, кроки до зближення із Росією? Як це може співставлятися із запровадженням додаткових санкцій РФ через вихід із ОПЕК?

 

 

Ймовірніше за все радник Трампа обговорюватиме події в Сирії та Україні, а також передасть Путіну позицію США щодо обмеження видобутку нафти.

 

 

Згідно думок експертів, нафтова війна зачіпає не тільки інтереси Росії. А й США, яка через зниження ціни вибуває із зовнішнього ринку. США вже почала переговори із Саудівською Аравією щодо зменшення видобутку нафти та врегулювання ціни, проте саудити чекатимуть офіційних вибачень та кроків на примирення саме від РФ.

 

 

В складній політичній ситуації США користується парадом для злагодження політичних розбіжностей. На томість, Росія вкотре хоче нагадати передусім своєму народу про велику перемогу радянського народу (без зазначення звірств та тиранії Сталінського режиму, який винищував народи прикриваючись війною детальніше https://zoloti.com.ua/koryukvska-tragedya-oboplnij-zlochin-diktatorskih-rezhimv-chomu-pro-nogo-zamovchuvali-v-srsr/?fbclid=IwAR2quwktZ0B0-LHBU41Ftq3QdHuK1F2l74giAjaskX9Y4ig5xWTUz2kcEAo ) та ввести в ностальгію збіднівших громадян за щасливими часами країни-переможниці.

 

 

Більшість Європейських країн, в тому числі і Україна бойкотують Парад перемоги, тому його учасниками в основному будуть очільники країн із диктаторськими режимами та тісні партнери РФ.
 

Олександр Квашук
журналіст

Читайте також!

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

2653

0