Таємний родинний підряд Столарів вартістю 200 млн грн
Політика

Таємний родинний підряд Столарів вартістю 200 млн грн

Всі блоги
Андрій Романюк

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

1714

1


Нещодавно ми писали про те, як підконтрольні компанії Вадиму Столару заробляють на реконструкції Олександрівської лікарні в місті Києві. Проте, питання «яким саме чином за допомогою кого» Столару вдаєть втілити в життя власні схеми залишилось без відповіді. Але наразі відповідь було знайдено та все стало на свої місця.

 

Повернемось до попереднього матеріалу. Чотири підконтрольні компанії, до числа яких увійшли ТОВ «Агранбуд», ПП ««Ремонтно-будівельна компанія «Будкомплекс», ТОВ «Виробничо-будівельна компанія «Анта» та ТОВ «Виробничо-будівельна компанія «Оптімус», що тісно пов’язані зі столичним забудовником Вадимом Столаром активно зайнялись реконструкцією Олександрівської лікарні.

 

Діяльність всіх згаданих компаній бере свій початок від першого кварталу 2017 року. Це виявилось дивним та ми вирішили дізнати, що саме відбулось у 2017 році. І це була визначна для лікарні подія - призначення нового очільника, якою стала Антоненко Людмила Петрівна.

 

 

Людмила Антоненко - полковник медичної служби, лікар вищої категорії зі вченим званням кандидата медичних наук, яка раніше працювала в Головному війського-медичному центрі «ВГКГ» Міністерства оборони України. Майже бездоганна біографія.

 

 

Проте, як завжди, є одна деталь - її дівоче прізвище Столар. Про це у 2015 році повідомляло видання depo.ua з посиланням на власні джерела.

 

 

Так, прізвище Антоненко саме Столар, родичка того самого столичного забудовника, компанії якого й займаються реконтрукцією Олександрівської лікарні та по відношенню діяльності яких відкрито кримінальну справу №756/3894/19 від 21.03.2019 року за фактом привласнення коштів в надвеликих розмірах під час проведення капітального ремонту корпусів 6А, 7 та 10 на суму понад 60 млн грн із залученням субпідрядних організацій з ознаками фіктивності. Відповідні відомості містяться в реєстрі судових рішень.

 

 

Тому не виникає й інших питань щодо того, яким саме чином до участі в тендері на 70 млн грн було допущено компанії «Агранбуд» та «Будкомпект» попри факт наявності кріминальної справи за фактом привласнення коштів в надвеликому розмірі, а саме 17 та 12 млн грн, що складає майже 50% коштів, виділених на ремонт корпусів лікувального закдалу.

 

Якщо родинний підряд продовжить своє існування, це коштуватиме платникам податків щонайменш ще 30 млн грн, адже наступний тендер вартістю 60 млн грн збираються також віддати підконтрольній компанії Вадиму Столару.

Андрій Романюк

Коментарі (1)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

serj__2003 27 февраля 2020 г. 9:52

Полный бред. Моя бывшая супруга в девичестве не носила фамилию Столяр. И к этому бизнесмену никакого отношения не имела, пока мы были женаты. Иногда надо думать, что пишите.

Відповісти

1714

1