ІТАЛІЯ: ЩОНАЙМЕНШЕ 25 СВЯЩЕННИКІВ ПОМЕРЛИ ВІД КОРОНАВІРУСУ! Світла пам'ять, вічна пам'ять...
Молитви

ІТАЛІЯ: ЩОНАЙМЕНШЕ 25 СВЯЩЕННИКІВ ПОМЕРЛИ ВІД КОРОНАВІРУСУ! Світла пам'ять, вічна пам'ять...

Олександр Шевченко
master

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

3659

0


Католицька Церква в Італії – країні, яка найбільше постраждала в Європі від пандемії, – вже втратила щонайменше 25 католицьких священників у віці переважно понад 70 років.  Найбільша кількість жертв серед духовенства – в єпархії Бергамо на півночі: 10. Ще 5 священників померли від вірусу у єпархії Парми.

Про це повідомляє видання «Католицький оглядач».

 

 

19 березня в Італії від коронавірусу померло 475 людей. Загальне число жертв у цій країні сягнуло близько трьох тисяч.

Щоденна газета італійських єпископів «Avvenire» вказала, що велика кількість смертей серед духовенства виникає в основному із змісту їхнього покликання та місії: перебувати посеред людей та служити їм, також у найскладніші моменти. «Італійські священники є серед людей, завжди, відповідно до місії, але ще більше через людську природу нашого духовенства», –  написав автор статті Франческо Огнібене. Він наголосив, що хоча це стосується всієї Церкви в цій країні, в деяких єпархіях кількість жертв «цієї жахливої ​​епідемії» є особливо промовистими.

 

Найбільше священників відійшли у вічність у єпархії Бергамо – 10, майже всі старші 70 років, більшість навіть мали понад 80 років. Лише один священник, о. Сільвано Сіртолі, на момент смерті мав «тільки» 59 років. Найвідомішим серед них є 84-річний прелат Тарчісіо Феррарі, який у 1963-77 рр. був секретарем тодішнього єпископа цієї єпархії Архиєпископа Клементе Ґадді.

 

У Пармській єпархії померли п’ять священників, з яких наймолодшому було 55 років, а найстаршому – 94. Це був прелат Франко Мінарді, колишній директор єпархіального «Карітасу».

 

Найстаршою жертвою став 104-річний о. Маріо Кавалері, який раніше понад 30 років керував місцевим осередком для бідних, наркоманів та біженців. В архиєпархії помер у віці 70 років о. Луїджі Джуссані – тезка засновника церковного руху «Comunione e Liberazione», сам також пов’язаний з цією спільнотою.

У зв’язку з обмеженнями та заборонами, введеними в Італії щодо більших зібрань людей, усіх померлих поховали, як і інших, тобто без належного похоронного обряду, але з відправленням Літургії.

Олександр Шевченко
master

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

3659

0