"Смотрящі" проти "ньюзмейкерів": Кличко спарингує з Богданом
Політика

"Смотрящі" проти "ньюзмейкерів": Кличко спарингує з Богданом

Всі блоги
Сергій Зінченко
активний

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

430

0


40 мільйонів доларів на рік приносить "смотрящім" у Київраді "робота" з бюджетом столиці. Про це 30 липня повідомив Андрій Богдан, голова Офісу президента України. За його словами, адвокат одного з таких людей пропонував половину "прибутку" (тобто - 20 мільйонів доларів), аби нова влада лишила Віталія Кличка у кріслі очільника Києва. Богдан зазначив, що про цю подію повідомили правоохоронцям. Відео можна подивитися тут.

У відповідь мер Києва Віталій Кличко записав звернення до президента Володимира Зеленського. Він підкреслив, що за посаду не тримається. 

"Ще раз хочу наголосити: все, що наговорив пан Богдан, - повна нісенітниця і некомпетентність! Але я звертаюся до президента: Володимире Олександровичу, з повагою до вас, але, якщо владу представлятимуть такі брехливі непрофесіонали, як Андрій Богдан, - про які нові стандарти в політиці можна говорити?" - заявив Кличко.

Він зазначив, що Київрада працює прозоро, ефективно і без "смотрящих". Переглянути звернення Віталія Кличка можна за посиланням.

Сергій Зінченко
активний

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

430

0