Шпигунські ігри: українська розвідниця Сляднєва і "Одноклассники"
Події

Шпигунські ігри: українська розвідниця Сляднєва і "Одноклассники"

Всі блоги
Сергій Зінченко
активний

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

742

0


Як повідомляє "Новое время", Катерина Сляднєва стала першою жінкою у керівництві Служби зовнішньої розвідки України. Їй 33 роки. Катерина Сляднєва - професійний юрист. До лютого 2018-го Сляднєва працювала на посаді заступника начальника управління прокуратури Києва (управління нагляду у кримінальному провадженні). До цього в столичній прокуратурі вона була заступником начальника у відділі захисту прав громадян та інтересів в екологічній сфері. У 2012 році Сляднєва працювала в Бердянську, обіймаючи посаду старшого помічника бердянського природоохоронного міжрайонного прокурора. А останні півтора року Сляднєва провела в Службі зовнішньої розвідки, де відповідала за правове забезпечення.

І все б нічого, і досвід є, і гендерної рівності дотрималися. Але військовик Анатолій Штефан (Штірліц) у своєму блозі оприлюднив скріншоти з акаунтів Сляднєвої у російських соцмережах "Одноклассники" и "Вконтакте". 

"Цифровий слід та відкрита інформація.
Новопризначена заступник голови зовнішньої розвідки Катерина Сляднєва користується своїми акаунтами в російських соцмережах "Одноклассники" і "ВКонтакте".
Бачимо що останній раз вона заходила 30.04, вчора після призначення була на сторінці та видалила свої фото та трохи історії.
"ВКонтакте" була останнього разу у 2018 році. Цікаві спільноти "знакомства с иностранцами, на расстоянии и общение". Або особисте життя або вже тоді працювала на контору. Чому не видалила і тут інформацію, скоріше немає доступу на сторінку. Ну і вішенка на торті це спільнота "Комунизм - это модно". Судячи з її віку комунізм її торкнувся не сильно, якщо тільки не переслідує її по життю як і багатьох прихильників радянського союзу.
Якщо то справді дуже велика кількість українців знаходиться у цих соцмережах і надалі, але всерівно мені не зрозуміло багато питань.
Призначення у такі структури, швидкість у видаленні інформації та фото, якщо ти вже давно відкритий персонаж і по мережі про тебе багато історії на попередніх місцях служби та роботи, але...але...але...подивимося далі.
Акаунтів у ФБ, Твіттер немає" , - написав Анатолій Штефан.

Сергій Зінченко
активний

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

742

0