СБУ має зустріти депутатів від ОПЗЖ кримінальним провадженням (ст 365 КК України) за поїздку в Москву
Політика

СБУ має зустріти депутатів від ОПЗЖ кримінальним провадженням (ст 365 КК України) за поїздку в Москву

Всі блоги
Олександр Квашук
журналіст

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

22308

0


ОПЗЖ

Народні депутати від ОПЗЖ 10 березня відвідали Москву, де зустрічались із Путіним та представниками Держдуми РФ. На зустрічах вони обговорювали відносини України та Росії у рамках Нормандського формату.

 

11 березня апарат Верховної Ради України повідомив, що депутати від ОПЗЖ не брали відряджувальних листів, не отримували доручення від Верховної Ради України на ведення переговорів. Тобто поїздка була «приватна». Разом з тим, народні обранці представлялись в Росії не як Вітя Медведчук чи Вадік Рабінович, вони зазначали, що являються Народними депутатами України та представляють інтереси України, принаймні такий висновок зробили представники Держдуми РФ та російські ЗМІ.

 

У діях народних обранців від ОПЗЖ однозначно наявний склад злочину, передбачений ч.3 ст.265 КК України, (перевищення влади або службових повноважень, тобто умисне вчинення службовою особою дій, які явно виходять за межі наданих їй прав чи повноважень, якщо вони заподіяли істотну шкоду охоронюваним законом правам та інтересам окремих громадян, або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб, які створили тяжкі наслідки).

ОПЗЖ в Москві

Тяжкими наслідками є ведення переговорів із представниками РФ щодо врегулювання бойових дій на Донбасі, в результаті яких Російська влада зробила хибні висновки про бачення Україною шляхів розв’язання війни в Україні.

 

В такому випадку СБ України мала б зустріти «членів делегації» повістками на допити та внесенням відомостей в ЄРДР. Якби депутати від ОПЗЖ публічно роз’яснили своє неофіційне перебування в Росії це нічого б не змінило, оскільки шкоду інтересам України вже нанесено.

 

В той час, як в Україні йде війна, як а Донбасі росіяни кожного дня вбивають наших хлопців депутати від ОПЗЖ вчиняють провокації, вигідні РФ, - заявляють про утиски російської мови, виступають за необхідність участі у Параді перемоги у Москві, заявляють про факти згвалтувань та мародерств військовослужбовцями та добровольцями ЗСУ (Н.Королевська), вказані дії однозначно заздалегідь сплановані, та організовані, проте довести «державну зраду» досить складно, проте засудження за «перевищення службових повноважень» дозволить хоча б забрати мандати у депутатів, які в Україні представляють інтереси Росії.

 

 

Чому мовчить СБУ, чому Верховна Рада України офіційно не звертається до правоохоронних органів за даним фактом, якщо вона підтвердила відсутність повноважень у депутатів від ОПЗЖ на ведення переговорів? Чому мовчить Президент, скільки можна дозволяти блазням Кремля робити порушувати закони та інтереси України. Народ чекає рішучих дій, народ готовий підтримувати владу у боротьбі з Росією, а не в поступках та потуранні!

Олександр Квашук
журналіст

Читайте також!

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

22308

0