ЄС може ввести санкції проти російських хакерів
Політика

ЄС може ввести санкції проти російських хакерів

Всі блоги
Олександр Шевченко
master

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

670

0


В Європейському Союзі вперше розпочато роботу над введенням санкцій за кібератаку. Про це неофіційно дізналася брюссельська кореспондентка Польського радіо Беата Пломецька. Ідеться про атаку російських гакерів на німецький Бундестаг у 2015 році. Про це пише polskieradio.pl

 

У ЄС вже є правові рамки для введення санкцій проти осіб чи компаній, що відповідальні за атаки. Незважаючи на те, що дискусія про введення санкцій проти російських чи китайських гакерських груп тривала, країни-члени Євроспільноти поки нікого не  внесли у чорний список. Тепер Німеччина попросила застосувати санкції.

 

Зараз дискусія на цю тему ведеться на рівні експертів, не виключено, що цього тижня посли ЄС будуть займатися цим питанням.

 

У 2015 році група російських гакерів перейняла контроль над комп’ютерною мережею німецького Бундестагу. Німецькі ЗМІ інформували, що гакерам вдалося отримати доступ до двох скриньок електронної пошти парламентського офісу Анґели Меркель.

 

У провідній ролі в гакерській атаці німці звинувачують колишнього офіцера російської розвідки ГРУ. Берлін хоче, щоб у першу чергу саме його охопили санкції ЄС.

Олександр Шевченко
master

Читайте також!

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

670

0