РПЦвУ знову начепила «маску гонимої церкви»
Політика

РПЦвУ знову начепила «маску гонимої церкви»

Всі блоги
Олександр Шевченко
master

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

662

0


Щойно православні відзначили світле Свято Воскресіння Господнього, РПЦ в України знову начепила на своє обличчя «маску гонимої церкви».

 

Статті з красномовними назвами «Передвеликодня атака на Церкву: причини і наслідки» та «Шарій викрив «5 канал» у розпалюванні міжконфесійної ворожнечі» розганяються проросійськими ЗМІ в Україні.

 

Паралельно інтернет-сторінки РПЦвУ раптово після Великодня згадали про карантин і публікують «Рекомендації та порядок протиепідемічних заходів та вимоги до монастирського ізолятору в монастирях». А керівництво Почаївської Лаври зненацька «прийняло рішення» припинити допуск паломників у монастир.

На диво, таке рішення монастиря було прийняте після того, як місто Почаїв було повністю закрите місцевою владою, а Національна поліція України порушила низку кримінальних справ за фактами порушення карантину у Почаївській Лаврі. До того ж, внаслідок діяльності монастиря все населення Почаєва визнано таким, що контактувало або могло контактувати з носіями СOVID-19.

 

Факти красномовніші за будь-які інформаційні маніпуляції. РПЦвУ допустила та свідомо вчинила порушення карантину, які зараз розслідуються правоохоронними органами України. Про це повідоляє ДУХОВНИЙ ФРОНТ УКРАЇНИ 

 

А що стосується так званої «гонимості», то нагадуємо, що до відповідальності притягуються всі, хто вчиняє правопорушення. До прикладу, 17 квітня у м. Самборі Львівської області керівництво храму Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ провело процесію винесення плащаниці. Багато учасників богослужіння не мали масок та не дотримувались дистанції. Поліція порушила кримінальну справу по вказаному факту і розпочала розслідування.

 

Вкотре наголошуємо, що законодавство України не передбачає і не допускає будь-яких переваг для одних і переслідування інших релігійних організацій. Тож імідж «гонимої церкви» РПЦвУ – це інформаційні маніпуляції, які покликані приховати сліди протиправної діяльності прокремлівської церкви в Україні.

Олександр Шевченко
master

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

662

0