Росіяни скопіювали український двигун для фрегата - Defense Express
Технології

Росіяни скопіювали український двигун для фрегата - Defense Express

Всі блоги
Сергій Зінченко
активний

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

1257

0


23 травня росіяни спустили на воду фрегат "Адмірал Головко". У РФ заявили, що корабель отримав повністю російську силову установку. Однак експерти видання Defense Express  спростовують піар росіян.

Корпус фрегата "Адмірал Головко" простояв на стапелі вісім років замість двох. А все тому, що через військову агресію Росії в Україні припинили військову співпрацю і розробку українського устаткування для російських кораблів.

До цього українське ДП НВКГ "Зоря-Машпроект" постачало для російських потреб дизель-газотурбінні агрегати (ДГТА) М55Р.

У Defense Express  зазначають:

 

"Окрім того, що є сумнів, що корабель спущений на воду взагалі із силовою установкою, є і інший момент. Силова установка, яка створюються в РФ для цього проекту, фактично, є копією того, що вироблялося в України, а не чимось надпередовим, що створено в Росії". 

 

Експерти відзначають, що на заміну українським газовим турбінам і редукторам росіяни виготовили форсажну газову турбіну М90ФР та редуктори РО55.

Однак, варіант М-90ФР був спільно розроблений росіянами і українцями ще в 2008 році. 

"Фактично російська сторона володіла як мінімум, повним комплектом технічної документації на українську газову турбіну, яка серійно вироблялася в Миколаєві" - зазначають у Defense Express .

 

 

Також українські експерти сумніваються у заявлених росіянами високих КПД турбін, адже їх виготовили надто мало і вони не пройшли відповідних випробувань.

 

 

Сергій Зінченко
активний

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

1257

0