Росія живить в Україні міжцерковний конфлікт - Держдепартамент США
Політика

Росія живить в Україні міжцерковний конфлікт - Держдепартамент США

Всі блоги
Сергій Зінченко
активний

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

737

0


У окупованому Росією Криму тривають залякування християнських та мусульманських церков. Про це йдеться у звіті Держдепартаменту США, повідомляє Голос Америки.

Автори документу наголошують, що гоніння тривають на парафіян Української православної церкви, кримських татар-мусульман, Українську греко-католицьку церкву, свідків Єгови.

Російські ЗМІ поширюють фейки про те, що мусульмани в Криму причетні до ісламістських угруповань.

“Окупаційна влада продовжує затримувати та ув’язнювати кримських татар, особливо, якщо людей підозрюють у причетності до мусульманської політичної організації Хізб ут-Тахрір, яка заборонена в Росії, але легальна в Україні”, - йдеться у звіті.

 

Майк Помпео, держсекретар США, під час презентації звіту наголосив:

 

"З 2015 року Росія призвала на військову службу тисячІ мешканців Криму. А тих, хто не погоджувався, карали за кримінальними звинуваченнями. Росія мусить припинити репресії щодо тих, хто виступає проти окупації, звільнити несправедливо ув'язнених українців, і повернути повний контроль над Кримом. Крим - це Україна".

 

Автори звіту зазначають, що на окупованих російськими гібридними силами територіях Донбасу контрольовані Росією сили продовжують використовувати культові споруди для розміщення військ.

Сергій Зінченко
активний

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

737

0