Росія у Криму порушує права дітей - посол України
Політика

Росія у Криму порушує права дітей - посол України

Всі блоги
Сергій Зінченко
активний

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

565

0


Країна-окупант Росія порушує права дітей на території Криму. Про це повідомляє Радіо Свобода із посиланням на посла України при ООН Сергія Кислицю.

За інформацією Кислиці, станом на 2014 рік у окупованому Росією Криму перебувало 4900 дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків.

 

«Автоматичне набуття громадянства Російською Федерацією цими дітьми і їхнє незаконне переведення з Криму є порушенням міжнародного права», – зазначив Кислиця.

 

Біля 200 дітей кримських татар позбавлені піклування через те, що їхніх батьків арештували представники окупаційної влади півострова за політичними мотивами.

 

«У той час як їхніх батьків затримують, переводять за тисячі кілометрів від дому і піддають жорстоким обшукам у їхніх будинках, діти отримують психологічну травму в результаті появи в їхньому будинку озброєних людей у формі, арештів і тюремного ув'язнення членів їхніх сімей», – сказав посол.

 

Також Кислиця відзначив, що школярів у Криму піддають військово-патріотичній російській освіті «в поєднанні з пропагандою ненависті». Дітей приймають до воєнізованих рухів та спеціальних військових класів.

 

 

 

Сергій Зінченко
активний

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

565

0