Росія приховує масштаби поширення коронавірусу. Лікарів змушують працювати без спецзахисту
Події

Росія приховує масштаби поширення коронавірусу. Лікарів змушують працювати без спецзахисту

Всі блоги
Олександр Квашук
журналіст

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

7976

0


правда о коронавирусе

правда о коронавирусе

 

Російська влада приховує реальну кількість випадків зараження коронавірусів COVID-19 в країні і змушують лікарів працювати з хворими без необхідних засобів захисту.

 

З такими заявами виступила глава російського «Альянсу лікарів» Анастасія Васильєва, її відеозвернення опубліковано на Youtube.  На ролик звернули увагу західні ЗМІ, такі як Business Insider.  Васильєва зазначає, що поки у всьому світі бушує коронавірус, в Росії бушує «позалікарняна пневмонія».  Вона стверджує, що російських медпрацівників залякують.  «Колеги, вас мобілізували на боротьбу нібито з позалікарняної пневмонією.  І одночасно з цим вас змушують приховувати реальну ситуацію, мовчати про відсутність засобів захисту.  Вас змушують носити, шити і прати марлеві маски, які не забезпечують захисними костюмами », - звернулася Васильєва до лікарів.

 

 

Ми неодноразово наголошували на приховуванні Росією дійсної кількості захворілих на коронавірус в РФ. Карантин в РФ не діє, люди вільно гуляють, спілкуються, діти ходять на дитячі майданчики, хворі на коронавірус звертаються в лікарні не одразу, встигнувши заразити до цього десятуки людей.

 

 

Всі ми пам'ятаємо як Путін в 2014 році при Анексії Криму заявляв «Их там нет», - а потім стверджував протилежне. Всі ми знаємо, як Путін бреше про відсутність Російських військ та військового командування РФ в ОРДЛО, всі ми знаємо про збитий рейс МН-17 Російським Буком з прямої вказівки Путіна, - але ж «Их там нет».

 

Безумному королю не потрібен народ, йому потрібні тільки кілька слуг, щоб прославляє його велич, тому Путін не сильно переймається своїм народом, головне щоб іноземні ЗМІ про смерті росіян від коронавірусу не знали.
 

Олександр Квашук
журналіст

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

7976

0