Росія поверне повагу до себе після того, як поверне Крим і виведе війська з Донбасу - посол США при ОБСЄ
Політика

Росія поверне повагу до себе після того, як поверне Крим і виведе війська з Донбасу - посол США при ОБСЄ

Всі блоги
Сергій Зінченко
активний

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

633

0


Джеймс Гілмор, посол США при ОБСЄ, закликав Росію повернути Крим Україні та вивести війська з Донбасу. Про це йдеться у його заяві.

 

Гілмор зазначив, що в Україні точиться аж ніяка не громадянська війна.

Упродовж шести років Росія продовжує розпалювати конфлікт на Донбасі, загрожуючи життям мільйонів людей. Джеймс Гілмор переконаний: Росія роздмухує війну в Україні, аби повернути Україну під свій контроль та збити зі шляху тісної інтеграції до Європи.

 

"Ви знаєте, в 90-ті роки був час, коли російський народ дивився у майбутнє, і сам переймав демократичні цінності та європейський шлях. Сьогодні авторитарна Росія знову прагне домінувати над своїми сусідами. Якби Кремль припинив цю шкідливу поведінку, він би знайшов руку дружби майже скрізь. Натомість російський уряд має свою націю на дорозі, яка не робить її друзями", - зазначив Гілмор.

 

Джеймс Гілмор відзначив, що окупаційні адмінстрації у Донецьку та Луганську не могли би існувати без прямої підтримки Кремля.

А зараз росіяни намагаються зробити так, аби лишитися осторонь та зняти із себе будь-яку відповідальність за війну на Донбасі.

 

"Повна вага та відповідальність за цей конфлікт лягає на Кремль. Ні США, ні Україна, ні будь-який інший член цієї Постійної ради не несе відповідальності за конфлікт на сході України або окупацію та передбачувану анексію Криму", - переконаний Джеймс Гілмор.

 

США нагадують, що росіяни продовжують у анексованому Криму політику репресій щодо кримських татар та інших громадян України, які сповідують різну релігію, продовжують порушувати фундаментальні права люди.

 

"Сьогодні ми хотіли б звернути увагу на те, що російський уряд продовжує призов осіб у Криму до російських збройних сил, примушуючи осіб, захищених Четвертою Женевською конвенцією, служити ворожим силам", - нагадав Гілмор.

 

Американський дипломат переконаний: тільки повернувши Україні Крим та припинивши війну на Донбасі Росія може розраховувати на повагу світового співтовариства.

 

Сергій Зінченко
активний

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

633

0