"Росія постачала зброю": триває суд по справі МН17
Події

"Росія постачала зброю": триває суд по справі МН17

Всі блоги
Сергій Зінченко
активний

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

602

0


У Нідерландах триває суд по справі збитого Боїнга МН17.

Сторона обвинувачення відкинула версії Росії щодо катастрофи літака. Зокрема, раніше росіяни говорили про український літак, який збив Боїнг; говорили про те, що ракету випустили з українського ЗРК "Бук"; говорили про вибух на борту літака.

Слідчі, посилаючись на дані радарів, відкинули весрію про літак, який збив МН17. Згадали і про іспанського диспетчера Карлоса, який нібито бачив літак поруч із МН17. Цей чоловік зізнався, що йому заплатили за брехню про український військовий літак поруч із пасажирським.

Також слідчі не знайшли жодних доказів перебування та використання українського ЗРК "Бук" у момент катастрофи МН17.

Прокурор Тейс Бергер надав свідчення свідка, який бачив ЗРК "Бук" біля блокпосту російьских гібридних сил по дорозі із Сніжного на Савур-Могилу. А за кілька хвилин почув і побачив запуск ракети.

Слідчі заявили, що це не єдиний свідок, який бачив запуск ракети з окупованих територій.

Також слідчі повідомили, що зібрали прямі докази участі Росії у війні в Україні.

 

"Російська влада завжди заперечували участь в збройному конфлікті на сході України і командування угрупованнями "ДНР"" і "ЛНР". Однак в ході розслідування стало чітко зрозуміло, що Росія в відповідний період в районі 17 липня 2014 була безпосередньо залучена в збройний конфлікт. З різних джерел були зібрані докази того, що Росія здійснювала збройні поставки збройним формуванням, а також брала участь в наборі бойовиків і платила їм", - заявив прокурор.

 

Росія відкидає звинувачення слідства.

 

Пасажирський Boeing-777 "Малайзійських авіаліній", що виконував рейс МН17 із Амстердама до Куала-Лумпур,  збили над окупованим Донбасом 17 липня 2014 року. На борту лайнера перебували 283 пасажири та 15 членів екіпажу, всі вони загинули.

Сергій Зінченко
активний

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

602

0