Російська православна церква вважає, що дівчаткам ходити в школу - зайве.
Культура

Російська православна церква вважає, що дівчаткам ходити в школу - зайве.

Всі блоги
Олександр Квашук
журналіст

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

2792

0Голова патріаршої комісії з питань сім’ї Російської православної церкви протоєрей Дмітрій Смірнов заявив що дівчаткам краще не ходити в школу.

 


В приклад він поставив парафіянку, яка після народження другої дитини старшу, семилітню дочку, не пустила до школи, щоб та доглядала сестричку.
«І правильно зробила» заявляє Д.Смірнов, вдома дитина навчиться бути мамою, а чого школа вчить? Бути жадібними, заздрісними і постійно в гаджетах?

 

 

 В Дмітрія напевно дуже вузьке уявлення про освітній процес. Звичайно, невміюча читати та писати дівчинка легко зможе соціалізуватися та реалізувати себе в життя, чи це напевно також зайве, головне ж народжувати дітей. 

 

 

До речі, схожа риторика із фашистською Німеччиною "kinder, kirhe, kuhe" - 3 "к" для жінки (в перекладі - дитина, кухня, церква). 

 


Також, він відомий позицією заборони інтернету для дітей, мовляв в інтернеті вони нічого хорошого не знайдуть. Найкращим для розвитку людини був час середньовіччя, коли люди слухали священників та Закон Божий, а інтернет – це суцільне зло. Ну і що що тоді людей палили, зарас їх також палять он як в Сирії.

 

 

 


Він абсолютно має рацію, безграмотними людьми простіше керувати, а при відсутності інформації із зовні громадяни Росії краще сприйматимуть байки із російських каналів, про страшні загрози НАТО, бандерівців, укропів.

 

Людоньки, до чого ми котимось, невже цьому має навчати церква?

Олександр Квашук
журналіст

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

2792

0