Російські ЗМІ зловлені на черговому фейку щодо коронавірусу в США
Політика

Російські ЗМІ зловлені на черговому фейку щодо коронавірусу в США

Всі блоги
Олександр Квашук
журналіст

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

1491

0


Прокремлівські ЗМІ, розповідаючи про провал американської охорони здоров'я в боротьбі з коронавірусом, дружно переповідають історію про смерть 17-річного юнака з Каліфорнії. «Вести тижня» повідомляють:

«У Каліфорнії 17-річного підлітка з коронавірусом і без страховки „футболили“ з однієї лікарні в іншу. Він помер. Задихається сама система американської медичної допомоги».

Програма «Час» викладає цю історію так:

«Кричущий випадок, пов'язаний з коронавірусом, стався на цьому тижні в США. 17-річний підліток помер із-за того, що йому відмовили в медичній допомозі. Каліфорнійська клініка не прийняла молодої людини без страховки. А поки везли в іншу — серце не витримало.

Втім, для американської системи медицини ця історія не виглядає такою вже з ряду геть. Навіть виклик швидкої приїхали лікарі, а вони ж за сумісництвом рятувальники, можуть порахувати недостатньо екстреним і виставити рахунок. Що вже говорити про візит лікаря додому. В умовах епідемії схема „життя або гаманець“ набуває надто похмурий сенс».

У схожому тоні написали про це РІА «Новини» та «Російська газета».

Фейк російських ЗМІ: у США від COVID-19 помер підліток, якого відмовилися лікувати через відсутність страховки
Історія виглядає жахливо: в розпал епідемії пацієнту з COVID-19 відмовили в лікуванні за відсутність страховки. Але насправді ситуація була набагато складнішою.

У більшості штатів США немає обов'язкової для всіх медичної страховки, є тільки федеральні програми безкоштовної медицини для літніх і малозабезпечених. Крім того, існують лікарні мережі безпеки (safety net hospitals), де лікують і тих, у кого страховки немає. Багато державні лікарні (public hospitals), що не входять офіційно в мережу безпеки, також приймають пацієнтів без страховки.

17-річний юнак з Ланкастера (місто в пустелі Мохаве до вечора від Лос-Анджелеса) звернувся в місцевий медичний центр з симптомами респіраторного захворювання. Лікарі відмовилися його госпіталізувати, оскільки симптоми не виглядали загрозливими, а страховки у нього не було. Йому рекомендували звернутися в державну лікарню. Але, за уточненими даними Los Angeles Times, його батьки зробили це лише через кілька днів, коли йому стало гірше. Хворого повезли в Медичний центр Антелоп-Веллі. По дорозі у нього сталася зупинка серця. Лікарі в лікарні протягом шести годин намагалися реанімувати, але безуспішно.

Взятий в лікарні аналіз показав, що хлопець був заражений коронавірусом. Спочатку його порахували жертвою епідемії. Але пізніше в цьому виникли серйозні сумніви і з офіційного списку жертв COVID-19 його викреслили.Причиною смерті став септичний шок, і зв'язок його з коронавирусной інфекцією залишається під питанням.  Перебіг хвороби було нетиповим для COVID-19.  У заяві департаменту охорони здоров'я округу Лос-Анджелес йдеться, що цей випадок вимагає подальшого вивчення;  незважаючи на позитивний аналіз на коронавірус, можливі інші пояснення смерті.

 Мер Ланкастера Рекс Перріс розкритикував медиків за неправильні, на його думку, дії: треба було не просто рекомендувати звернутися в іншу лікарню, а викликати швидку допомогу, щоб доставити його туди.  Але ситуація в той момент не здавалася небезпечною.  Той же Перріс зазначив, що сім'я померлого юнака не припускала, що у нього міг бути коронавірус, і навіть на похоронах його рідні та близькі тиснули один одному руки.

 

Як ми бачимо, Росія не гребує жодним шансом показати США в поганому руслі та налякати ними своїх громадян. Особливо цинічно це виглядає на фоні заяв про готовність надавати допомогу США у боротьбі з коронавірусом, як колись Росія також пропонувала США допомогу у гасінні лісових пожеж

Олександр Квашук
журналіст

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

1491

0