Російські авіаудари в Сирії ООН вважає військовим злочином.
Політика

Російські авіаудари в Сирії ООН вважає військовим злочином.

Всі блоги
Сергій Зінченко
активний

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

993

0


Російські авіаудари в Сирії ООН вважає військовим злочином. Про це 7 липня заявили експерти організації, повідомляє Радіо Свобода.

Російські та сирійські військові літаки здійснювали авіаудари по школах, лікарнях і ринках у провінції Ідліб.

Зокрема, Радіо Свобода повідомляє:

 

Як наголошується в доповіді незалежної міжнародної комісії ООН із розслідування подій у Сирії, в результаті «невибіркових бомбардувань» із боку проурядових сил до укладення перемир’я в березні загинули сотні людей, а близько мільйона жителів Сирії були змушені залишити свої будинки. Доповідь, що охоплює період із листопада 2019-го до червня 2020 року, ґрунтується на даних про польоти і свідченнях очевидців. 

 

Як повідомив ауло Піньєйру, голова міжнародної комісії ООН, проурядові сили і формування, визнані ООН терористичними, грубо порушували закони війни та права цивільних осіб.

У тексті описуються 52 напади на північному заході Сирії, 47 із яких, як стверджується, вчинив сирійський уряд за підтримки Росії.

На російську військову авіацію покладається відповідальність за удар 5 березня по птахофабриці поблизу міста Маарет-Місрін, де були розміщені вимушені переселенці, і за три удари 29 січня поруч із лікарнею в місті Аріха.

Сергій Зінченко
активний

Читайте також!

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

993

0