"Ірина Венедиктова вимушена невідкладно оприлюднити результати голосування до Ради громадського контролю при ДБР" - Дмитро Карп
Події

"Ірина Венедиктова вимушена невідкладно оприлюднити результати голосування до Ради громадського контролю при ДБР" - Дмитро Карп

Всі блоги
Сергій Зінченко
активний

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

32997

0


Окружний адміністративний суд м.Києва скасував забезпечення позову, яке не давало можливість Директору ДБР оголосити результати виборів до Ради громадського контролю при ДБР.

Раніше журналіст Василь Апасов повідомляв про те, що Михайло Коротюк, один з кандидатів до Ради громадського контролю при ДБР, не пройшов рейтингове голосування до складу Ради. Коротюк подав заяву до суду і попросив заборонити ДБР оголошувати результати виборів до РГК. Ця ситуація фактично блокувала роботу РГК.

Наразі ж, після рішення суду, т.в.о. Директора ДБР Ірина Венедиктова вимушена ухвалити єдине законне рішення та невідкладно оприлюднити результати рейтингового Інтернет голосування до Ради громадсьского контролю при ДБР. У цьому переконаний громадський діяч Дмитро Карп. 

"Це буде дійсним маркером, що претендентка на очільніцю ДБР дійсно бажає змін та доброчесного функціонування Державного Бюро Розслідувань, під контролем громадськості.
Як що ні - буде зрозуміло, що все робиться задля узурпації влади та інтересів певних олігархічних груп, злочинним шляхом, як це робив попередник!" - наголошує Дмитро Карп.

У свою чергу колектив РГК при ДБР повідомляє, що "готовий приступити до роботи негайно!"

Сергій Зінченко
активний

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

32997

0