Путіну був потрібен гарний підсрачник! Вчора на переговорах із Ердоганом Путін вибачився за смерть військових.
Події

Путіну був потрібен гарний підсрачник! Вчора на переговорах із Ердоганом Путін вибачився за смерть військових.

Всі блоги
Олександр Квашук
журналіст

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

3150

0


Шостого березня відбувся візит Ердогана в Російську Федерацію, під час якого в результаті шестигодинної бесіди Ердоган та Путін домовились про припинення вогню в Сирії та спільне патрулювання після 15-го березня. Також, Путін вибачився за загибель 36 військових Туреччини в результаті авіаударів Російських військ.

 

 

 

Виходить, Путіну потрібен був хороший підсрачник, а не "просто перестать стрелять". 100 знищених танків, 5 винищувачів та більш як 200 військових Росії за останній тиждень від Анкари нагадали Путіну що його армія далеко не всесильна.

 

Також, Ердоган заявив, що в разі провокацій чи "неконтрольованих" обстрілів із Сирійської сторони Турецькі військові дадуть гідну відповідь. Напевне ні в кого не має сумнівів, що в Сирії російські війська більше не випустять жодного набою в бік Туреччини.

 

Переговори завершились тим, що Путін зберіг танки та винищувачі, якими зможе похизуватися 9 травня на параді.

 

Попри безумовну поразку Путіна перед Ердоганом Російські ЗМІ та блогери створюють думку, наче Росія вийшла із переговорів переможцем та Путін присоромив Ердогана, посадивши у залі, де була статуя Катерини Великої, за правління якої Османська імперія зазнала поразки від Російської імперії, тощо.

Російська влада продовжує промивати мізки своєму народу та показує, що не має бажання виходити на мирне співіснування із сусідніми країнами (згадайте події церковного протистояння в Чорногорії за сприяння Російської православної церкви).

 

Переговори ж Росії та Туреччини показали Україні, що Росія поважає силу, вона далеко не наймогутніша країна та відстає у військовому потенціалі від опонентів.

 

Олександр Квашук
журналіст

Читайте також!

Політика Europäische Gäste bei der Parade des Kriegsverb...
Олександр Шевченко 2020-03-06 08:04

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

3150

0