Путін хотів кинути Лукашенка на знижку на газ, а тепер просить поїсти
Події

Путін хотів кинути Лукашенка на знижку на газ, а тепер просить поїсти

Всі блоги
Олександр Квашук
журналіст

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

4776

0


путин и лукашенко

 

Ще зовсім недавно ми бачили, як Путін демонстративно закрив кордон з Білорусією щоб «уникнути поширення коронавірусу» тоді, як в Білорусії виявили перших двох хворих. Лукашенко дуже болісно відреагував, адже мова йшла не тільки про кордон, але й про економічні зв’язки: в умовах нафтової війни від Російської нафти відмовилась велика Китайська фірма та більшість країн Європи, за два тижні Росія н продала жодного бареля нафти, тому єдиним надійним джерелом збуту залишається Білорусія, але вона перебуваючи у «Митному союзі» має великі знижки на нафту.

 

 

Лукашенко у відповідь випалив, що це Росія палає від коронавірусу а не Білорусія, що Білорусія б мала закрити кордон. Тоді ще Росія заперечувала сотні випадків захворювання на коронавірус, а повідомляла лише про 31 захворілу людину. 

 

 

Разом з тим, сьогодні в Москву введено додаткові війська та ізольовано понад 6000 москвичів з підозрою на коронавірус.

 

 

Путін звернувся до Лукашенка щодо збільшення поставок продовольства, а також скасував обмеження на поставки продовольства із Європейських країн, які було введено ще в 2014 році. 

 

 

Лукашенко ж відповів як справжній лідер та показав Путіну, що з ним потрібно рахуватись:
«У нас достаточно продуктов. Россияне, когда закрыли границу, ретейлеры их обратились к нам: дайте продукты питания, потому что у нас начинается дефицит. Конечно, мы формируем партии и отправляем, и цена уже совсем другая».

 

 

Російські аналітики розуміють, що справи кепські, відкриття ринку призведе до банкрутства більшості російських виробників, проте загроза голоду куди страшніша, аніж економічні збитки.

 

Потрібно нагадати й українським чиновникам, що із Росією, яка продовжує війну на Донбасі торгувати не можна ані продовольством, ані медичними препаратами. 

Олександр Квашук
журналіст

Читайте також!

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

4776

0