Про "тупу вівцю" і чому не варто ображати журналістів. - Дарина Феденко
Політика

Про "тупу вівцю" і чому не варто ображати журналістів. - Дарина Феденко

Всі блоги
Олександр Шевченко
master

Новини УКРАЇНИ І СВІТУ

Найгарячіші новини за:

День Тиждень
Всі новини

976

0


Про "тупу вівцю" і чому не варто ображати журналістів. Про це на своїй сторінці повідомляє Дарина Феденко

 

 


Не знаю чи пам'ятають мої колеги журналісти про пам'ятку Партії регіонів. У 2012 році біло-блакитні видали книжечку на 17 сторінок для своїх партійців. Вони детально, ледь не для тугих пояснювали, як варто спілкуватися з журналістами, щоби не було потім проблем. З мого улюбленого: "не можна брати до рук мікрофон, кудись його кидати і вкрай небажано робити те саме з журналістом і оператором". Я коли робила матеріал на цю тему дивувалась, що нардепам взагалі треба пояснювати таку просту річ, як повага до людей. 

 


Тоді, як і зараз, я була впевнена, що журналісти не пробачають образи на адресу колег. Після чергового словесного чи фізичного тиску вони ще більше ставлять незручних запитань. Так було після того, як комуніст Ткаченко вихопив і жбурнув мікрофон Olga Chervakova. Коли тітушня напала на Olha Snitsarchuk, коли Порошенко назвав журналістку Maryna Baranivska "дорогенькою". 
З реакції колег на образи на адресу Olga Dukhnich, бачу, що 29 серпня, коли новообраний Слуга народу Бужанський прийде до Ради, його зустрінуть гідно! 
Бо б'ють чи ображають журналістів ті, хто не хоче, щоби суспільство почуло важливу інформацію! 

 

 

 

Олександр Шевченко
master

Коментарі (0)

Ввійдіть в систему , щоб мати можливість коментувати.

976

0